Bedava İnternet Paketi

Turkcell Rahat Paketler / Tarifeler

23.08.2019
Turkcell Rahat Paketler / Tarifeler

Turkcell yepyeni bir düzenleme ile faturalı-faturasız ayrımını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Turkcell Rahat Paketler ile “faturalımı olsam” , “faturasız mı olsam” diye düşünmeye son! Rahat Paketler sayesinde faturasız gibi ihtiyacınız kadar kullanarak ödemesini de kullandıktan sonra yapabilirsiniz.

Turkcell Rahat Paketler Nedir? sorusunu cevaplayacak olursak; aşım özelliği ve kullanım süresi sonunda paket yenileme zorunluluğu bulunmayan, kontratsız, ek paket ihtiaçları faturaya yansımadan, ön ödemeli alınabilen faturalı paketlerdir.

Ödenmemiş borcu olmayan T.C. vatandaşları, tarife bilgi formunu imzalayarak Rahat Tarifelere geçiş yapabilir. Aynı zamanda Rahat Paketleri ve Rahat Ek Paketleri dilediği gibi alabilir. İşte Detaylar!

Faturasız Gibi Kullan, Faturalı Gibi Öde: RaHAT Paketler!

Turkcell’in hemen hemen mevcut tüm paket ve tarifelerini kapsayan raHAT paketler ve tarifeler Turkcell abonelerine yeni imkanlar sunuyor. Bunların en önemlisi paketi baştan alarak kullandıktan sonra ödeme imkanının olmasıdır diyebiliriz.

Tabi raHAT paketlere geçmeden önce şart olarak müşteri ödeme performansınızın iyi olması gerekiyor. Yani fazladan gecikmiş ödeme hareketleri ve ödenmemiş borcu olan aboneler bu paketlerin imkanlarından yararlanamazlar!

Rahat Yeni Müşteri Paketleri

Rahat yeni müşteri paketleri
Rahat Fırsat 3GB Paketi – Tekrarsız ve Rahat Fırsat 3GB Paketi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Hazır Kart’tan Turkcell Rahat’a Geçiş Paketleri

Bu paketler özellikle BiP’ten her yöne bedava konuşma DK avantajı ile tercih edebileceğiniz paketler arasında. Konuşmayı sevenler için normal hat üzerinden 500 DK, BiP uygulaması üzerinden ise 1000 DK konuşma paketi içermektedir. Detaylar:

Faturalı Diğer Tarifelerden Geçiş Paketleri

Hem konuşma paketlerinin çeşitliliği, hemde Turkcell 3 GB internet paketi ile geçiş paketleri sizler için oluşturulmuş önceki paketler gibi tekrarsız ve tekrarlı seçenekleri ile karşınızda!

Turkcell Rahat Tarifesi

Paketlerden yararlanabilmek için tamamen ücretsiz olan Turkcell Rahat Tarifesine geçiş yapmanız gerekmektedir. İşte bu yepyeni tarifenin detayları!

  • Tarifeden numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş, yeni hat alma ve faturalı diğer tarifelerden geçiş kanalı ile gelen tüm bireysel müşteriler yararlanabilecektir.
  • Rahat Tarifeye gelen Turkcell aboneleri Raahat Paketleri ve Rahat Ek Paketleri rahatlıkla alabileceklerdir!
  • Tarife’den bireysel faturalı ses müşterileri faydalanabilir. Tarife kapsamında sunulan Rahat Paketler ve Rahat Ek paketler dışında, tarifede bulunulan süre içerisinde Turkcell’in diğer paketlerinden Turkcell tarafından aksi belirtilmedikçe faydalanılamayacaktır.
  • Rahat Paketler faturaya yansıtılmak üzere alınabilirken Rahat Ek Paketler kredi kartı ile ödeme ve peşin ödeme ile satın alınabilecektir.
  • Rahat Tarife’ye gelip faturaya yansıyacak şekilde Rahat Paket alan müşteriler için paket ücreti paket sonlanma tarihine göre en yakın Turkcell faturalama döneminde müşterinin faturasına yansıtılacaktır.

Turkcell Rahat Tarifeye Geçiş Nasıl Yapılır?

3 kanalı kullanarak hızlı bir şekilde Turkcell Rahat Tarifeye geçebilir ardından Rahat Paketleri ve Rahat Ek Paketleri dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz.

  • Dijital Operatör Uygulaması: Uygulamanız aracılığı ile tarife değişikliği yapmanız sadece bir kaç dakikanızı alacaktır. (Tavsiye edilen basit yöntem)
  • Turkcell Mağazaları: En yakın Turkcell İletişim Mağazalarına uğrayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz.
  • 532 ya da 0532 532 0000: Turkcell Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcinizin yardımı ile rahat tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Rahat Ek Paketler Nelerdir?

Rahat Paketler tamamen Turkcell müşterilerinin rahatı için oluşturulmuş avantajlı paketler. Şimdi tanıtacağımız Rahat Ek Paketleri ihtiyacınıza göre kredi kartı veya peşin ödeme yöntemleri ile rahatlıkla alabilirsiniz.

Haftalık Rahat Ek Paketler

Neye ihtiyacınız var? Konuşmaya mı yoksa internete mi? Hemen ihtiyacınıza yönelik DK veya GB paketinizi sadece 5 TL karşılığında satın almaya ne dersiniz? O halde Rahat Haftalık Ek Paket işinizi görecektir!

Rahat Hadi Paketler

Sosyal medya uygulamarını mı seversiniz yoksa video izlemeyi mi? Yahut okumayı sevenlerden misiniz? Rahat Ek Paketleri arasında en çeşitli olan paketlerden olan Rahat Hadi Paketleri tamamen ihtiyaç odaklı olup sadece 10 TL karşılığında beklentinizi karşılayacak oranda interneti uygulamanıza özel almanıza imkan sağlıyor. Tabloyu incelediğinizde daha rahat karar verebilirsiniz!

Yurt Dışını Arama Paketleri – Rahat Ek Paket

Rahat Paketlerde müşterilerin tüm ihtiyaçları düşünülmüş. Yurt dışı arama paketleri sayesinde yurt dışında bulunan yakınlarınızı daha rahat arayabilirsiniz.

Yurt Dışında Kullanım Paketleri

Bu sefer ihtiyacını yurt dışında kullanıma yönelik. Kısa süreli yurt dışı çıkışlarınızda içiniz rahat olsun istiyorsanız Rahat Tarife müşterilerine sunulan Rahat Ek Paketler arasında bulunan Yurt Dışında Kullanım Paketleri hem fiyatı hemde avantajları ile ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Turkcell’in başlatmış olduğu bu rahat tarife ve paketler hakkında görüşlerinizi, öneri ve şikayetlerinizi yorum formundan paylaşarak kullanıcılara ve geçiş yapmayı düşünenlere yardımcı olur musunuz?ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap