Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ramazan Bayramı Pamuk Eller BiP’e Kampanyası

12.06.2018

Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası Pamuk Eller BiP’e uygulaması ile dilediğiniz zaman istediğiniz kişiye çabucak para gönderin.

Turkcell Ramazan Bayramı Pamuk Eller BiP’e Kampanyası

Turkcell’den Ramazan Bayramına özel farklı bir kampanya. Turkcell Ramazan Bayramı Kampanyası bu tür bir kampanya ilk defa Turkcell tarafından abonelerinin kullanımına sunulmuş durumda. Genel anlamda yenilikçi bir operatör olan GSM şirketi kendinden çok konuşturacak bir işe daha imza attı. Muhtemelen bu kampanyaya kullanım artarsa ilerleyen sürede de devam edecek bir içerik olacaktır. Çocuklara üzerimde hiç nakit yok deyip de şeker vermek yerine, bayram harçlığını BiP’ten kolayca gönderin. Sloganı ile resmi sayfasından açıklanan bu özellik ile BiP uygulaması üzerinden kolayca harçlık gönderebileceksiniz. Bayramda Parmakların Yorulana Kadar Mesajlaş üstelik bunu bip uygulamasından dilediğin kişiyle yapabilirsiniz. Ramazan ayında da abonelerin faydalanabileceği bir çok hediyeyi sayfamızda paylaştık. İki kat internet kampanyası ile bir çok kişi ramazanda sıkılmadan doya doya internet kullandı. Bu ve buna benzer en yeni hediyeler için Turkcell Bedava internet sayfasına bakabilirsiniz.

Turkcell BiP Para Gönderme – Pamuk Eller BiP’e Kampanyası

Bip Para transferi özelliği ile sevdiklerinize Bayramda harçlığı BiP uygulaması üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Bayramların vazgeçilmezi bayram ziyaretleri ve çocukların dört gözle beklediği harçlıklarla neşe bulur. Bizlerde çocukluğumuzda bayram olmadan toplayacağımız harçlıkların hesabını yapardık. Teknolojinin gelişimiyle birlikte harçlık verme yöntemleri de teknolojiye ayak uydurur hale geldi.

BiP Uygulaması

BiP’te sevdiklerinle/arkadaşlarınla birebir veya grupça 7 gün 24 saat rahat rahat, ücretsiz ve sınırsız gerçek zamanlı olarak istediğin zaman mesajlaşırsın. BiP’i Özel Kılan Bir Özellik: HD Kalitesinde Görüntülü Konuşma ile bulanık görüntülere son.  BiP ile ister tek tek istersen de “Grup Görüntülü Görüşme”yle 6 kişiye kadar sevdiklerini bir araya toplayıp, ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Nerede olursanız olun onlarla yan yanaymış gibi güzel sohbetler edebilirsiniz. Uygulamaya App Store, Google Play Store’dan ulaşabilirsiniz.

BiP’te Sözün Bittiği Yerde Çıkartma ve CAPS’ler Başlar. BiP’in kullanmanız için hazırladığı birbirinden güzel çıkartma ve caps galerileriyle söylemek istediklerini çok farklı şekillerde söylersin. Bu sayede dile getiremediğin duygularını CAPS’ler ile anlatabilirsin.

BiP’te Aradığını Bulursun Aramadıklarınızı da Bulursunuz: BiP uygulaması dışarıdan sadece mesajlaşma ve arama uygulaması olarak görünse de Spor, moda veya teknoloji… İlgi alanlarına dair son gelişmeleri takip edebileceğin her şey BiP Keşfet bölümünde yer alıyor. Uygulama içinde yer alan Sudoku, Jelly Madness, Bubble Shooter ve çok daha fazlası BiP’te seni bekliyor. İstediğin zaman istediğin kadar oynar hiç bir zaman sıkılmazsın

BiP Uygulaması Bayram Harçlığı Para Gönderme

  • BiP’in Para Transferi özelliğiyle dilediğin zaman istediğin kişiye mesaj gönderir gibi kolayca para gönder. IBAN, hesap no gibi karışık işlere girmene gerek kalmaz. Ayrıca bayram boyunca Paycell Kart BiP’e özel olarak ücretsiz adresinize teslim!
  • Para gönderme Menüsüne Keşfet kısmından ulaşabilirsiniz.
  • Hediye internet Kampanyası için Turkcell Bedava internet  göz at.
  • Bip Para gönderme özelliği hediye vermez, sevdiklerinize para göndermeye yarar.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap