Bedava İnternet Paketi

Turkcell Ramazan – Sahur Bedava internet 2018

14.05.2018

Turkcell Ramazan bedava internet 2018 kampanyası ve Turkcell BiP Sahur 2018 bedava internet paketleri nasıl yapılır ?

Turkcell Ramazan – Sahur Bedava internet 2018

Turkcell, bu Ramazan ayında da abonelerini unutmadı. Her yıl olduğu gibi BiP uygulamasından sahur bedava internet paketlerinden aktif hat sahipleri faydalanabilecek. Bu kampanya otomatik olarak tanımlanmadığı için BiP uygulaması üzerinden bazı işlemler yapmanız gerekecek. Turkcell abonelerinin daha kaliteli bir kullanım yapabilmesi için sim kartlarını 4.5G özellikli olarak değiştirmesini tavsiye etmekte. Daha öncesinde 4.5G’ye geçen abonelerine 1 ay geçerli 10 GB hediye verdiği kampanyasını da sayfamızda paylaşmıştık. Bunun yanında eğer ramazan bedava internet kampanyası yetersiz gelirse farklı hediyelerden de yararlanabilirsiniz. Bütün hediyeler için Turkcell Bedava internet isimli sayfayı ziyaret edip faturalı ve faturasız kampanyalara ulaşabilirsiniz. Size uygun fırsatlara katılarak hediyenizi alıp ücretsiz paketin tadını sürün.

Günümüzde internet kullanımları sosyal medya ve iletişim uygulamaları nedeniyle oldukça fazla yapılmakta. Ayrıca Türkiye dünya genelinde Youtube’dan en fazla video izleyen ülkeler arasında yer alıyor. Ramazan ayında sahurdan iftara kadar can sıkıntısı ve zaman geçirmek üzere bir çoğumuz her zaman olduğu gibi internette zaman geçireceğiz. Buda internetimizin daha hızlı tükenmesine yol açacak. Turkcell 4.5G Ramazan Kampanyası ile internetinizi 2’ye katlayıp kullanım hakkınızı yükseltebilirsiniz.


Turkcell BiP Ramazan & Sahur Bedava internet Kampanyası

eçen Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda hediyeler BiP uygulaması aracılığıyla müşterilerin kullanımına sunulmakta. Bu kampanya dışında Ramazan’ın başlamasıyla beraber yeni hediyelerde verilebilir. Yeni bir hediye bilgisi resmi sayfa tarafından duyurulduğunda sizleri haberdar edeceğiz. Kampanyadan kazanacağınız hediye ile dilerseniz internet paylaşımını açıp bilgisayardan da internet kullanabilirsiniz. Fakat aşım yapmamak için sürekli kontrol etmenizi öneririm.

Turkcell BiP Ramazan Kampanyası

 Faturasız aboneler paket ve Tl yüklediklerinde kampanyaya katılabilirler. BiP uygulamasından katılım sağladıkları an itibariylel hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa bile kampanya süresince alacakları internet paketinin içerik miktarı kadar internet ve uygulamalarda geçerli internet hakları kampanya katılımı gerekmeden hediye edilecek.

Kampanyaya katılacak olan faturalı abonelere, katıldıkları günden itibaren 30  gün  geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi internet hakkı kadar internet hatlarına tanımlanacaktır. Hediye interneti faturalı ve faturasız hatlar yurt içinde kullanabilirler.


Turkcell Ramazan – Sahur Bedava internet 2018 Nasıl Yapılır ?

 • SIM kartları 4.5G uyumlu olan, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön faturasız ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattı sahipleri, kampanyadan 11 Mayıs – 14 Haziran 2018 tarihleri arasında yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak ve hediyenizi hemen almak için BiP uygulamasında yer alan “4.5G Ramazan Kampanyası” servisi takip etmeniz gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılacak kişi sınırlaması yoktur.
 • Katılımlar yukarıda belirtildiği gibi BiP uygulamasından yapılmalı, sms ile başvuru bulunmamaktadır.
 • BiP uygulamasını Google Play Store ve App Store’dan cihazınıza yükleyebilirsiniz.
 • Hediye Ramazan ayına özel olduğu için sahurda da kullanabilirsiniz.
 • Kullanılmayan faydalar belirtilen süre sonunda otomatik olarak silinecektir.
 • instagram, Facebook vb. sosyal medya kullanımlarında da geçerlidir.

Diğer Kampanyalar için; Turkcell Bedava internet sayfasına bir bak.

Not: Ramazan ayına özel yeni kampanyalar olduğunda burada paylaşılacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Admin dedi ki:

  Hayır herhangi bir mesaj gönderebilirsiniz. Önemli olan tek tek mesaj göndermeniz gerektiğini unutmayın.

 2. Teşekkürler, sahur ve ramazan ayında kullanabileceğimiz muhteşem bedava internet paketleri için.

 3. Meryem dedi ki:

  Hemen bip Uygulamasını yükleyip alalım bari :), Başka kampanya var mı ?

  1. Admin dedi ki:

   Diğer Kampanyalar için; Turkcell Bedava internet butonuna tıkla.

 4. freedy dedi ki:

  Vallahi ilac gibi oldu cok tesekkurler sizlere emegi gecen herkeze allh razi olsun..

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap