Bedava İnternet Paketi

Turkcell Saatlik 5 GB Cepten internet Paketi

Turkcell Saatlik internet paketleri ve Turkcell En ucuz internet paketleri nasıl alınır ?

Turkcell Saatlik 5 GB Cepten internet Paketi

Diğer operatörlerde saatlik internet paketlerinin var olduğunu hatta bazı operatörlere ait saatlik internet paketlerini sizlerle paylaşmıştık. İnternet Paketleri kategorisinden ek data paketlerine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell’de de saatlik internet paketleri olduğunu bir çok kişi bilmiyor. Turkcell Saatlık 5 GB internet paketinin fiyatı sadece 5 TL. Eğer kısa bir film izleyecekseniz veya youtube ve benzeri sayfalarda video izlemeyi düşünüyorsanız bu ek paket tam size göre. Kategori: Faturalı Hat – Diğer Kampanyalarımız , Hazır Kart – Diğer Kampanyalarımız sekmesinde yer alan bu kampanyadan bütün bireysel ses hatları faydalanabilir. Turkcell 2016 ve 2017 yılı itibariyle bi çok müşterinin gözünde ve gönlünde yer edinen bir operatör haline geldi. Yıl içerisindeki uygulamalar ve buna benzer içeriklerle müşterilerine Turkcell Bedava internet hizmetleri verdiğini hepimiz biliyoruz. Sayfamızda da bu kampanyalara operatörünüzün yer aldığı kategoriden ulaşabilirsiniz. Buradan güncel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Saatlik internet paketinin amacına dönecek olursak, bu paket yukarıda da belirttiğimiz gibi anlık internet ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu paket sayesinde dilediğiniz müzikleri cihazınıza yükleyebilirsiniz. Hatta cihazınızı mobil veri paylaşımına açıp satın aldığınız interneti bilgisayarınızdan dahi kullanabilirsiniz. Tabi ki paket bittiğinde kullanım yapmamanız gerekiyor, çünkü aşım yapabilir veya TL düşümü gerçekleşebilir. Bu nedenle hattınıza gelecek olan %80 ve %100 lük kullanım bildirimi mesajlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca bu paketi hattınıza gelecek olan onay mesajının ardından kullanmanız gerektiğini de unutmayın. Paket hattınıza tanımlandıktan 1 saat (60 dakika) sonra tamamen silinir.

Turkcell Saatlik 5 GB Cepten internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Satın alacağınız paketi aldıktan sonra telefonunuza iletilecek bilgilendirme SMS’inin ardından kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
  • Hemen almak için SAATLIK yazıp 2222ye mesaj gönderip paketi satın alabilirsin.
  • Saatlik 5GB Cepten İnternet Kampanyası’ndan bütün bireysel ön ödemeli ve faturalı aboneler yararlanabilir.
  • Paketin fiyatı saatlik 5 TL dir.
  • Kampanyalı ek internet paketi 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.
  • Olur da iptal etmek isterseniz, IPTAL SAATLIK yazıp 2222’ye sms göndererek iptal edebilirsiniz. Fakat paketiniz yenilenmediği için tüm ücret çıkacak olan faturanıza yansır veya TL düşer ardından paket süreniz sonuna kadar paketinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücret iadesi yapılmaz.

Kullandığınız tarifeye ek internet paketleri ile aşım derdine çözüm bulun. Daha kaliteli ve uygun fiyata internet kullanmak için ek paketler daha avantajlıdır. Satın alabileceğiniz diğer ek paketleri HESABIM uygulamasından kontrol edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap