Bedava İnternet Paketi

Turkcell Samsung S9 Alana 100 GB Hediye Kampanyası

23.09.2018
Turkcell Samsung S9 Alana 100 GB Hediye Kampanyası

Turkcell’den farklı bir kampanya daha, telefon satışı yaparken abonelerine hediye vermek isteyen gsm operatörü farklı bir kampanya çıkardı. Faturası üzerine cihaz almak isteyen müşterilerine hediye olarak 100 gb veriyor, fakat bu GB’ların kullanımı biraz farklı alanda kullanılabiliyor. Öncelikle faturanız üzerine cihaz sahibi olabilmeniz için yeterli puan’a sahip olmanız gerekiyor, Turkcell Puan Sorgulama yazımızı okuyup puan nasıl yükseltilir veya sorgulanır öğrenebilirsiniz. Asıl konumuza dönecek olursak Turkcell resmi sayfasından da yaptığı açıklama ile S9 alan müşterilerine 3 ay geçerli 100 GB’lık depolama alanını hediye ediyor.

Eğer internet bazlı kampanyaları görmek isterseniz Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edip, hediyeler hakkında genel bilgileri edinebilirsiniz.

Turkcell Samsung S9 Alana 100 GB lifebox Hediye

Kampanya ile verilen hediye GB’lar depolama alanı için geçerli olacaktır ve 3 aylıktır. Turkcell’den kontralı ve taahhütlü olarak Samsung Galaxy S9 veya S9 Plus cihaz alan aboneler, 3 ay boyunca kullanabilecekleri lifebox 100 GB saklama alanı hediyesinden faydalanabilecektir.

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus taahhütlü alımlarınızın kontratı aktif olduğunda hediye saklama alanı için geçerli lifebox hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Hattınıza ait GSM numaranızla lifebox’a giriş yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hediye edilecek olan GB’lar internet değil depolama alanıdır.

LifeBox Nedir ?

Lifebox dosya, resim, video vb. saklamak isteyeceğiniz her ne varsa, yedekleyip saklayabileceğiniz bir uygulamadır. lifebox internete erişebildiğiniz her yerde telefon, tablet ya da bilgisayardan bu dosyalara ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir hizmettir. Uygulamayı yükleyip ve giriş yapan tüm abonelere 5 GB saklama alanı hediye edilir. Saklama alanı kapasitesini ücretli olarak yükseltebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap