Bedava İnternet Paketi

Turkcell Şanlıurfa’ya Özel Avantaj 500DK + 1 GB Bedava internet

25.02.2018

Turkcell Şanlıurfa’ya Özel Avantaj Kampanyası ile 12 ay boyunca 500 dakika ve 1 GB bedava internet kullanın.

Turkcell Şanlıurfa’ya Özel Avantaj 500DK + 1 GB Bedava internet

Turkcell, Şanlıurfa’ya Özel Avantaj Kampanyası ile Şanlıurfa’ya özel ilk kampanyalardan biri diyebiliriz. Bu kampanyadan yalnızca Şanlı Urfalılar faydalanabileceklerdir. Turkcell’e katılacak olan yeni Faturalı ve Faturasız Şanlıurfalılar 500Dk + 1 GB internet paketinden yararlanabilirler. Turkcell resmi sayfasında Kategori: Faturalı Hat – Yeni Turkcell’liler , Hazır Kart – Yeni Turkcell’liler kısmında bu promosyonu kontrol edebilirsiniz. Kısa süreli katılıma açık olan bu kampanyaya 08.02.2018 – 31.03.2018 tarihleri arasında katılım yapılması gerekmektedir.  Milyonlarca aktif müşterisi bulunan Turkcell bu tür kampanyalar ile bir çok aboneyi bünyesine katmak için büyük adımlar atmakta.
Mevcut aboneleri için Bip, Salla Kazan, GNÇ, Dergilik kampanyaları ile hediyeler vermekte. Geçmiş zamanlarda BiP kampanyasından 16 GB’a kadar bedava internet hediye edilmişti. Bu tür yeni hediye ve fırsatları görmek için Turkcell Bedava internet başlığına bakabilirsiniz.

Şanlıurfa’ya Özel Avantaj Kampanyası Bedava dakika ve İnternet

Turkcell’e gelen her Urfalı’ya 500dakika ve 1 GB bedava internet Hediye! Şanlıurfa Avantaj kampanyası ile Turkcell’e gelen urfalı aboneler, 12 ay boyunca paketine ek 1 GB ve her yöne 500 dakika avantajını katılabiliyor. 08.02.2018 -31.03.2018 arasında Şanlıurfa ilinden numara taşıyarak yada yeni hat alarak Turkcell’e gelen faturasız hat müşterileri, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içerisinde Eko 3GB paketini satın aldıkları zaman, bu paketle birlikte hem Şanlıurfa Özel Avantaj kampanyasından hem de Haydi Gel kampanyasından yararlanma hakkına sahip olurlar. Böylece aylık 25 TL karşılığında toplam alacakları paket içeriği 1000 dakika her yöne, 5GB, 1000 SMS, BiP ve Dergilik satın almış olacaksınız.

Kampanya Genel Bilgiler;

  1. Kullanmadığınız içerikler 30 gün sonunda silinir, devir etme ve durma özelliği bulunmamaktadır.
  2. Kampanya dahilindeki faydalar bitince SMS ile bilgi verilir.
  3. KALAN yazıp 2200’a ücretsiz gönderip, kampanyadan kalan haklarınızı ve geçerlilik süresini sorgulayabilirsiniz.
  4. Kampanyadan yararlanacak kişi sayısında bir sınır bulunmamaktadır.
  5. Kampanya dahilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100KB olarak ücretlendirilir.

Turkcell Şanlıurfa’ya Özel Avantaj 500DK + 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Faturalı Müşteriler: Promosyon başladıktan hemen sonra Turkcell’li olanlar Turkcell faturalı paketlerinde kaldıkları sürece kampanya içeriklerinden 12 ay boyunca her ay yararlanacaktır. Kampanya başlamadan önce Turkcell’li olmuş, henüz Turkcell’deki ilk 90 günü içinde olan faturalı aboneler ise, URFAOZEL yazıp 2200‘a göndererek kampanya faydasından yararlanmaya başlayabilir.
  • Faturasız Müşteriler: Turkcell’e yeni geldikten sonra son 90 gün içerisinde 20 TL ve üstü bir paket aldıklarında, kampanya içeriklerinden otomatik olarak yararlanmaya başlarlar ve 12 ay boyunca 20 TL ve üzeri her paket satın aldıklarında kampanya avantajları hatlarına otomatik olarak yüklenir.
  • İptal etmek için IPTAL URFAOZEL yazıp 2200‘a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.
  • Katılımlar 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Göndereceğiniz SMS ücretli değildir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap