Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Günler Yeni Yıl Özel İndirimleri

20.12.2018
Turkcell Sarı Günler Yeni Yıl Özel İndirimleri

Uzun süreden beri abonelerine hizmet veren Turkcell, Sarı Günler kampanyasıyla da müşterilerinin indirimli teknolojik cihaz ve bünyesindeki ürünlerden faydalanmasına yardımcı oluyor. Geçtiğimiz haftalarda da benzerleri yapılan Sarı Günler indiriminin, Yeni yıla özel kampanyası 21 Aralık 2018 tarihinde başlıyor. Akıllı cihaz ya da teknolojik ürün almayı düşünenlerin 21 Aralık tarihini bekleyip satın almaları daha faydalı olabilir. Zira şuanda hangi cihazlarda indirim olduğuna dair kampanya bilgisi bulunmuyor fakat belirtilen tarihte bütün indirim ve kampanya detayları resmi sayfa da bulunacak.

Yeni yıla internetsiz girmek istemiyorsanız Turkcell Bedava internet başlığında yer alan en yeni hediye GB kampanyalarına katılabilirsiniz.

Yeni Yıl indirim Kampanyası

GSM operatörleri Yılbaşında genelde müşterilerine özel hediye paketler tanımlıyor. Bu paketler arasında dakika, sms ya da internet bulunmakta. Bazen günlük ya da haftalık üçlü paket tanımlaması yapıldığı da oluyor.

yeni yıl indirimleri

Turkcell bir süredir müşterilerinin indirimli cihazlardan faydalanması için Sarı Günler kampanyası yapmakta. Yeni Yıla özel olan Sarı Günler indirimi ise 21 Aralık tarihi itibariyle başlıyor. Hangi cihazlarda % kaç indirim olduğunu bu başlık altından sizlerle paylaşacağız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap