Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu 12 Ay 500 MB Bedava İnternet Paketi

05.02.2017
Turkcell Sarı Kutu 12 Ay 500 MB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları 2017, en çok iş gören kampanyalar arasında yer alma özelliğini devam ettiriyor. Gerek biriktirdiğiniz puanlarla büyük alışveriş mağazalarından indirim alma gerekse biriktirdiğiniz puanlarla ek paketleri ücretsiz almak olsun oldukça avantajlı bir içerik barındırıyor. Bizler bu sayfanın yazarları olarak sizin için bir çok bedava internet kampanyası hakkında paylaşımlar yaptık. Fakat bizleri en çok mutlu eden içerik hep sarı kutu programına kayıtlı olan abonelerin işine yarayan paketleri paylaşmak oldu.

Sarı kutu, bildiğiniz gibi Turkcell abonelerinin puan biriktirerek bir çok olanaktan daha avantajlı bazen de ücretsiz faydalanmalarına olanak sağlayan bir içerik. Sarı kutu’dan en çok alınan içerik ise şüphesiz ki internet paketleri oluyor. Faturalı hatlar için geçerli olan bu kampanya kapsamında sizlerde 12 ay geçerli yani her bir ay için 500 mb tanımlanacak şekilde toplamda 6 gb bedava internet sahibi oluyorsunuz. 2017 yılında bir çoğumuz son sürüm akıllı cihazlara geçtiğimizden ve 4.5g yi destekleyen cihazlar kullandığımızdan dolayı internetimiz oldukça hızlı tükenir bir hal aldı. Bunu fark eden Turkcell’de müşterilerine hayır diyemeyecekleri bir fırsat sunuyor. Sizlerde Sarı Kutu Puanlarınızı biriktirip bu pakete tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi;

  • Sizlerde hali hazırda Sarı Kutu üyesi iseniz, biriktirdiğiniz puanlarla Sarı Kutu’dan bu hediyeye sahip olmak için “Hemen Al” linkine tıklayabilirsiniz veya SK70 yazıp 2200’a kısa SMS göndererek’te alabilirsiniz Göndereceğiniz katılım sms’i ücretsizdir.
  • Eğer Sarı Kutu üyesi değilseniz, SK70 yazıp 2200’a SMS göndererek hem bu hediyeyi seçmiş olursunuz, hemde sarı kutu programına ücretsiz üyeliğinizi başlatmış olursunuz. Eğer sonradan üyelik sms’i gönderdiyseniz Sarı Puanlarınız biriktiğinde bu hediye otomatik hattınıza tanımlanır.
  • 12 Ay aylık 500 MB hediyesi 12 ay süresince her ay 500 MB tanımlanacak şekilde ücretsiz cepten internet kullanabileceğiniz bir hediyedir.
  • İnternet verilen ay içerisinde kullanamadığınız internet bir sonraki aya devir olmaz.
  • Sarı puanlarınız ile aldığınız hediye internet limitinizi doldurduğunuz zaman paket aşım ücreti; faturasız hatlar için 2 kuruş/100 KB, faturalı hatlar için ise 5 TL/ 200 MB olarak ücretlendirilir.
  • Ücretsiz İnternet paketlerinizi sadece yurt içinde, Turkcell kapsama alanını sınırlarında kullanabilirsiniz. Yurt dışında kullandığınız internet için, sabit yurt dışı internet ücretleri faturanıza yansır.
  • Eğer bu paketin %5’ini kullanmadan iptal etmek isterseniz Müşteri Hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır, %5’inden fazlası kullandığında puan iadesi gerçekleşmemektedir.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyaları güzel fakat benim hiç Puanım yok ben hediye alamayacak mıyım ? Diye düşünen ziyaretçilerimiz sayfamızın alt kısmında bulunan menüden operatörüne ait hediyeleri seçebilirler. Veya bunun yerine direkt olarak Turkcell Bedava İnternet isimli makalemizi okuyup kendileri için uygun hediyeleri seçebilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap