Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu 6 GB Bedava İnternet Paketi 2017

15.01.2017
Turkcell Sarı Kutu 6 GB Bedava İnternet Paketi 2017

Turkcell, Sarı Kutu 2017 yılında da kazandırmaya devam ediyor. Senelerdir devam eden Sarı Kutu programı ile müşterilerine milyonlarca GB bedava internet kazandıran Turkcell bu işlemlere 2017 yılında da kaldığı yerden bütün hızıyla devam ediyor. Daha önceki yazılarımızda Sarı Kutu Puan Nasıl Yükseltilir ? sorusuna yanıt vermiştik. Şimdi ise 6 Ay boyunca kullanabileceğiniz her ay için 1 GB bedava internet veren paket hakkında detaylı bir açıklama ve nasıl yapılır sorusuna yanıt verme zamanı. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu kampanya sadece Turkcell Hazır Kart yani Faturasız Sim Kart kullanıcıları için geçerlidir ve puan karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Eğer yeterince puanınız yoksa bu paketi alamazsınız.

Turkcell Sarı Kutu 6 Ay 1 GB Bedava İnternet Paketi 2017 ile tam 6 ay boyunca hattınıza her bir ay için bedava 1 gb internet yüklenmiş olacak. Böylece toplamda herhangi bir ücret ödemeden 6 gb bedava internet sahibi olacaksınız. Açıkçası 2017 yılında doların yükselmesi vb. durumlardan dolayı ek paket almaya para kalmıyor diyebilirim. Bu paket sizlere ilaç gibi gelecektir, neden mi ? çünkü hiç bir ek ücret ödemenize gerek kalmadan hediye olarak alacaksınız.

Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

  • Eğer sizde Sarı Kutu üyesi iseniz, biriken puanlarınız ile Sarı Kutu’dan bu hediyeye sahip olmak için “Hemen Al” butonuna tıklayabilir veya SK69 yazıp 2200’a kısa SMS gönderebilirsiniz.
  • Halen Sarı Kutu üyesi değilseniz, SK69 yazıp 2200’a gönderdiğiniz zaman hem bu hediyeyi seçebilir hem de Sarı Kutu’ya kolayca ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan üye olabilirsiniz. Sarı Kutu üyesi olmak ücretsizdir.
  • 6 Ay aylık 1 GB bedava internet paketi 6 ay süresince her ay 1 GB olmak üzere toplamda 6 gb cepten internet kullanacağınız bir kampanyadır.
  • Kullanım yaptığınız ay içerisinde kalan internet hakları bir sonraki aya devirolmaz ve durma özelliği de yoktur.
  • Hediye internet limitinizi doldurduğunuz zaman ise paket aşım ücreti; faturasız hat kullanıcıları için 2 kuruş/100 KB, Faturalı hatlar kullananlar için ise 5 TL/ 100 MB şeklinde olacaktır.
  • Verilen hediyeyi sadece Yurt İçi şebekesinde kullanabilirsiniz, yurt dışında kullandığınız taktirde eğer geçerli ülke için bir paketiniz yoksa aşım sağlarsınız.
  • Verilecek olan internet hesiyesinin en az %5’ini kullandığınız taktirde puanınızın iadesi yapılmayacaktır.
    Hediyenizin %5’inden daha azını kullanmanız durumunda ise Müşteri Hizmetleri aracılığı ile paketi sildirip puanlarınızı geri alabilirsiniz.
  • Pakete sahip olabilmek için toplamda 8.000 puanınızın olması gerekmektedir.

Turkcell Sarı Kutu Bedava internet paketleri bir çok kişinin işini gördü, eğer bu yazımızı okuduysanız sizinde işinizi görecektir. Ayrıca siz ve çevrenizdekiler sürekli internet sıkıntısı yaşıyorsanız Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli sürekli güncellenen yazımızı okuyup 10’larca ücretsiz kampanyadan hemen haberdar olabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap