Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu Hediye Servisi Kapandı Mı ?

10.09.2019

Turkcell Sarı Kutu Kapandı mı ? Sarı Kutu Neden Kapanıyor ? Kalan sarı kutu puanlarınızı kullanıp son hediye internet, dakika ve sms paketlerinden faydalanmayı unutmayın.

Turkcell Sarı Kutu Hediye Servisi Kapandı Mı ?

Farklı operatörlere göre farklı ve daha kaliteli bir hizmet sunan Turkcell Sarı Kutu Servisi ile puan biriktiren abonelerine ücretsiz paket alma hakkı sağlamaktaydı. Bu kampanyadan milyonlarca Turkcell Faturalı ve Faturasız hat kullanıcısı faydalanmıştır. Turkcell son zamanlarda yaptığı bilgilendirme ile bu servisin kapatılacağını paylaşmış durumda. Abonelerin rahatça biriktirdiği puanlar ile bedava dakika, sms, internet ve benzeri paketler almasına yarayan bu servis neden kapanıyor ? Bununla alakalı net bir bilgi paylaşılmış durumda değil. Sayfamızda da yer alan Turkcell Bedava internet başlığını ziyaret edip en güncel hediyelere sahip olabilirsiniz. İlerleyen sürede de sarı kutu kampanyaları sonlanacağı için bu servis ile alakalı kampanya bilgisi paylaşılmayacaktır. Turkcell Gsm operatörü 31 Mayıs 2018 tarihinden itibaren Sarı Kutu hizmetini sonlandırma kararı aldı. Gelecek günlerde kullanıma kapatılacak olan servisde yer alan puanlarınızı şimdiden kullanmanızı tavsiye ederiz. Böylece kalan puanlarınız boşa gitmemiş olur ve son hediyelerinizi bu servis aracılığıyla almış olursunuz. Bir çoğumuzun hediye internet almasına vesile olan hizmet kısa bir süre sonra sonlanacak.

Sarı Kutu

Servis pasif hale geldikten sonra kalan sarı kutu puanlarınız artık herhangi bir işe yaramayacaktır. Turkcell sarı kutu puanları ile facebook paketi ve bazı markalardan indirim ve hediye kazanma fırsatına sahip olabiliyorduk. Bu servisin sonlanması ile bu tür işlemlerde askıya alınmış olabilir. Fakat Hesabım uygulamasından yeni içerik ve kampanyalar paylaşılacağını düşünmekteyiz. O zaman hali hazırda olan hizmet Turkcell sarı kutu neden kapanıyor ? Şimdiye dek Turkcell’den yapılan herhangi bir bilgilendirici açıklama yok. İlerleyen günlerde abonelerin kafasındaki soru işaretlerini kaldırmak için açıklama yapılacağı düşünülüyor. Bir çok müşterinin aktif halde kullandığı BiP ve Hesabım Uygulamasında yer alan Salla kazan kampanyası ile hediye alabileceğinizi unutmayın.

Turkcell Sarı Kutu Servisi Neden Kapandı ?

Turkcell Sarı Kutu Hizmeti yukarıda da belirtilmiş olan tarihte tamamen kullanıma kapatılacak. Turkcell’den yapılan bir açıklama bulunmamakta. Biriken puanlarınızı hediye servisi kapanmadan önce çeşitli kampanyalardan faydalanmak için kullanabilirsiniz. Eğer yeterince puan biriktiyse bu servis ile 12 ay geçerli 1 GB hediye internet paketine dahi ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu programının kapatılacağı bilgisi, bu servisi kullanan milyonlarca aboneye SMS olarak gönderilmiş durumda.

Turkcell Sarı Kutu Puanları Nasıl Kullanılır ? Nasıl Hediye Alınır ?

Turkcell sarı kutu puanları ile hediye alabilmek için Turkcell Hesabım uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yaparak Servisler bölümünde yer alan sarı kutu puanlarınızı listelenmiş hediyeleri almak için kullanabilirsiniz. Eğer yeterince puanınız yoksa Sarı Kutu puanlarınızı istediğiniz birine transfer de edebilirsiniz. Bir başkasından da yine kendinize sarı kutu puanları transfer yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ismail dedi ki:

    Güzel Şeyler hep böyle bitmek zorunda mı Turkcell Bedava internet buraya yenilerini eklemenizi bekliyorum.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap