Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu Paycell Kampanyası 15 GB Bedava internet

05.10.2018
Turkcell Sarı Kutu Paycell Kampanyası 15 GB Bedava internet

Turkcell sarı kutu servisini bir süre önce tamamen kapattı. Sarı kutu puanları biriken müşterilerinin puanlarını kullanabilmesi için Sarı Kutu Puanların Paycell’le internete dönüşüyor. Kapanan Sarı Kutu puanlarını MB olarak kullanmak için sizde hemen Paycell Kart satın alıp, sarı kutuda kalan puanlarınızı internete dönüştürün. Kampanya yakın bir süre içinde sonlanacağı için 20-07-2018 – 31-10-2018 tarihleri arasında bu işlemi yapmanız gerekir. Eğer dönüştürme işlemini belirtilen tarihten sonra yapmayı denerseniz sarı kutu puanlarınız silindiği için işlem başarısız olacaktır.

Fazla bir puanım yok, paycell kart alamam diyenler ise aşağıdaki butona dokunarak diğer Turkcell kampanyalarına bakabilir.


Paycell Kart ile müşterilere bir çok avantaj sağlayan Turkcell, abonelerinin kullanamadığı sarı kutu puanlarını kullanabilmesi için bu kampanyayı çıkarmış durumda. Eğer hali hazırda bir Paycell Kart sahibiyseniz aşağıdaki adımları yaparak sizde hediyenizi alabilirsiniz. Paycell kart sahibi olmayanlar bu kampanyadan yararlanamaz.

Turkcell Paycell Kart Sarı Kutu Kampanyası

Paycell kart, bankamatik kartı olarak kullanabileceğiniz bir hizmettir. Paycell karta anlaşmalı bankalardan ve Turkcell iletişim Merkezlerinden TL yüklemesi yapabilirsiniz. İsteyenler Paycell uygulamasını telefonuna indirip, kredi kartı ekleyerek kredi kartından Paycell hesabına para yükleyebilirler.

Paycell karta ilk defa 100 tl yükleme yapan Turkcell müşterilerine hediye 1 GB itnernet verilir. Ayrıca yapacağınız harcamalarda da hediye internet kazanmaya devam edersiniz.  Sarı Kutu’dan topladığınız puanları bir Paycell kart alıp MB olarak kullanabilirsiniz. Toplamda sahip olduğunuz puan kadar MB hattınıza yüklenecektir. Yükleme yapılacak üst sınır maksimum 15000 MB’dır. Daha fazla puan sahibi olan müşterilere 15000 MB hediye olarak yüklenir. Hediye edilecek olan 15000 MB yaklaşık 15 GB’a denk gelmektedir.

Turkcell Paycell 15 GB Hediye internet kampanyası

Sahip olduğunuz puan kadar hediye olarak tanımlanacak olan internet  hakları 1 ay geçerli olacaktır. 30 gün sonunda kullanılmayan internet hakları otomatik olarak silinir ve kampanya iptal duruma gelir.  Yüklenen hediye internetin kullanılabilmesi için Paycell uygulamasına kayıt olmanız gerekir. Hediyeler Paycell uygulaması üzerinden kontrol edilebilecek; haftalık 500 MB ve 1 GB’lık paketler halinde kartın tanımlı olduğu hatta kullanılacaktır.

Turkcell Sarı Kutu Paycell Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kullandığınız bir Paycell kartınız varsa puanlarınız MB olarak bu kartınıza yüklenecektir. Sanal kartlar bu kampanyaya dahil değildir.
  • Hediye MB’ları kullanmaya başlamak için ilk yapmanız gereken Paycell Kart aktivasyonunuzu gerçekleştirmektir. Paycell kartınızı Turkcell Mağazalarından veya Paycell uygulamasından aktive aktif hale getirebilirsiniz.
  • Paycell uygulamasını uygulama mağazanızdan yükleyebilirsiniz.
  • Kampanyadan yalnızca Sarı Kutu uygulamasında puan sahibi olan bireysel Turkcell müşterileri yararlanabilecektir. Paycell Kart aktivasyonu Turkcell hat ile yapılması gerekir.
  • Kazanacağınız hediye internet 2 gün içinde hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
  • Kazanılan internet, ödül kazanım anından itibaren 30 gün içinde “Haftalık 1 GB” ve “Haftalık 500 MB” paketine dönüştürülüp  kullanılabilir. 1 ay içinde hediye interneti hattına tanımlamayan abonelerin hediye MB’ları iptal edilir.
  • Kartınızı aktif hale getirdikten sonra MB’larınız 1 ay boyunca geçerli olacaktır.

Not: En fazla 15000 MB kazanabilirsiniz bu da yaklaşık 15 GB’a yakın internet anlamına gelir. 1 MB = 1.024 KB (kilobayt) 1 GB = 1.024 MB (megabayt)’bu bilgiye göre hesaplamayı yapabilirsiniz.

Farklı operatör müşterileri sayfanın en alt kısmında bulunan kategorilerden seçim yaparak kendine özel hediye haftalık ve aylık internet paketleri hakkında bilgi edinip faydalanabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap