Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı indirimleri 2018

12.12.2017

Turkcell Yeni Yıl, Yılbaşı Cihaz indirim Kampanyası ile sizlerde indirimlerden faydalanın.

Turkcell Sarı Kutu Yılbaşı indirimleri 2018

Turkcell, Sarı Kutu indirim kampanyası ile 2018’de puanlarınız ile alacağınız bir çok teknolojik alette indirim kazanın. Daha öncesinde Sarı Kutu üyeliği ile biriktirdiğiniz puana göre hediye internet, dakika, sms, facebook ve BiP paketi gibi bir çok pakete sahip olabiliyorduk. Tabi bu fırsatlar halen devam ediyor. Turkcell 2018’e girerken müşterilerinin puanları ile indirimden faydalanmasına olanak sağlıyor. Tabi ki her yıl olduğu gibi bu yeni yılda da hediye internet ereceğini umuyoruz. Fakat yeni bir cep telefonu, tablet, tv ve kulaklık gibi bir cihaz almayı düşünüyorsanız tam zamanı. Sayfada yayınlanan Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret edip 15 GB‘a kadar ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik bunu tek bir ücret ödemeden, uygun olduğunuz fırsatlara katılım işlemleri yaparak sahip olabiliyorsunuz.

Hesabım uygulamasını aktif kullananlara bu ara kampanya ile alakalı bildirimler gitmekte. 2018 yeni yılda abonelerinin yanında olan Turkcell’den beklenmedik fırsat. Bu fırsatların tümüne ulaşmak için Hesabım Uygulamasından  Sarı Kutu menüsüne giriş yapıp göz atmanız gerekmektedir. Buradan ne kadar puanınız olduğuna dair bilgilere’de ulaşabilirsiniz. Sarı Kutu Yılbaşı Fırsatları ile sizlerde 2018’e yeni Telefon ve TV gibi cihazlarınız ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Dev Yılbaşı indirimleri Kampanyası

2018 kampanyası ile Seçili Telefon, Tablet ve Bilgisayarlarda 100 TL İndirim hakkı sizi bekliyor. Bu kampanya İphone, Samsung, LG, Sony gibi cihazları kapsamaktadır. 2500 Puanınız olduğu taktirde bu fırsattan yararlanabilirsiniz.
Samsung 4K UHD TV 100 TL İndirimli olarak sahip olabileceksiniz. Samsung 40 KU7000 7 Serisi Smart Flat 4K UHD TV’de 100 TL indirimi 2018’de sizi bekliyor. 2500 puan ile 100 tl hediyeli TV’nizi alın.
Seçili Philips Aksesuarlarında %40 İndirim‘den de 2500 puanınız varsa yararlanmak sizin elinizde.
Seçili Telefon, Tablet ve Bilgisayarlarda 200 TL İndirim‘inden faydalanabilmek için 5000 puanınız olmalı.
Turkcell’de Seçili Telefon, Tablet ve Bilgisayarlarda 400 TL İndirim hakkınızdan yararlanmak istiyorsanız 8000 puanınız olmalı.
Tüm Aksesuarlarda 50 TL İndirim; Alacağınız Tüm aksesuarlarda 100 TL üzeri alışverişlerinizde geçerli 50 TL indirimli alın. 3000 puanınız olmalıdır.

Diğer Kampanyalar;

  • Memorial Fit Paket İndirimi
  • Fulltrip Kampanyası-Yurt İçi Otel
  • Fulltrip Kampanyası-Yurt Dışı Uçak
  • Fulltrip Kampanyası-Yurt Dışı Tur
  • Fulltrip Kampanyası-Yurt İçi Uçak
  • İpragaz Kampanyası

Bu ve buna benzer onlarca kampanya Sarı Kutu menüsünde yer almakta. Eğer bunlardan faydalanmak istemiyorsanız dilerseniz biriken puanlarınız ile hediye internette alabilirsiniz.

Kampanya ve fırsatlar 2018 yılında da kaldığı yerden devam ediyor. 2018’e özel hediye ve fırsatlara ulaşmak için Turkcell Bedava internet 2018 kampanyasına bakabilirsiniz. Faturalı ve faturasız hatlar bu tür hediyelerden faydalanabilmektedir. Cihaz alırken indirimde almak isterseniz biriken puanlarınızı kullanmanın tam zamanı. Bu kampanyadan Turkcell Faturalı ve Faturasız müşteriler faydalanmaktadır.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap