Bedava İnternet Paketi

Turkcell Seçili Ürünlerde Bisiklet Kampanyası 2019 Temmuz

29.07.2019
Turkcell Seçili Ürünlerde Bisiklet Kampanyası 2019 Temmuz

Geçtiğimiz günlerde Turkcell daha önce 2017 yılında yapmış olduğu Seçili ürünlerde Bisiklet hediye kampanyasını tekrar duyurdu ve bugün sizlere bu kampanya ile alakalı olarak bilgi vermek istedik.

Toplamda içerisinde laptop ve Drone dahil 22 çeşit üründe kampanya uygulanıyor ve bu ürünleri taksitli almanız halinde Vision Steel marka 21 vites bisiklet sahibi oluyorsunuz. Özellikle çocuklarınıza veya kardeşiniz yada yeğeniniz için süper bir karne hediyesi olacaktır. Sizin Cep telefonu – laptop veya drone ihtiyacınız var ve peşin alamıyorsanız kontratlı paketler tam sizlere göre ve bu sayede piyasa değeri 550 tl olan bisiklette bedavaya gelmiş oluyor.

Kampanya tarihi ve merak edilenleri ;

Kampanya 26.07.2019 – 31.08.2019 tarihleri arasında sadece turkcell.com.tr’den alınan seçili kontratlı ürünlerde geçerlidir.
Kampanya dahilinde belirlenen ürünleri kontratlı olarak satın alan bireysel müşterilerimiz yararlanabilir. Peşin alınan ürünler kampanya dahilinde değildir.
Kontratlı ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş günü içinde hediye bisikletiniz adresinize ayrıca gönderilecektir.
Hediye edilecek bisiklet için müşterilerimiz randevu için Yes Teknoloji İç ve Dış Tic. A.Ş. firması tarafından ayrıca telefonla aranarak istediği adrese ücretsiz olarak gönderim yapılacaktır.
Hediye bisiklet yarı kurulu halde kargo ile adresinize firma tarafından gönderilecektir.
Hediye bisiklet kargodan teslim alındıktan sonra kurulum gerektirmektedir.
İade durumunda aldığınız kontratlı ürünle beraber hediye ürününüzü de iade etmeniz gerekmektedir.
Kampanya kapsamında sadece siyah renk bisiklet gönderilmektedir.
Hediye ürün sadece satın aldığınız kontratlı ürün teslimatının yapıldığı adrese yapılacaktır.
Hediye bisikletin ortalama değeri 550 TL’dir.

Siz değerli okurlarımıza bedava internet paketi ailesi olarak her zaman en iyi ve doğru bilgileri sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Merak ettiklerinizi konu altından veya iletişim sayfasından bizlere yazmaktan çekinmeyin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap