Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

28.01.2019
Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası 25 GB bedava internet fırsatı. Kampanya 10 Mart 2019 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan faydalanarak hediye internet paketi sahibi olabilirsiniz. 2019 yılında Turkcell bedava internet kategorisinde paylaşılan bu kampanya ile 25 gb hediye kazanın. Kampanyadan Faturalı ve Faturasız ses hattı müşterileri yararlanabilecektir. 6 Hafta boyunca toplam 25GB kazanma şansınız var. Hemen BiP’ten #senyapdiye kanalını takip edin, kampanyanın her haftasında uygulamalardan birinde eğlenerek yerine getireceğiniz bir görev ve bu görevin sonunda istediğiniz gibi kullanacağınız internet hediyesine sahip olun.

Kampanya faydalarını ne zaman kullanabilirim? Aktif olduğunda bilgilendirme SMS’i gelir mi?

 • Kampanya süresi boyunca, her hafta hangi koşulu sağlayarak hediye kazanabileceğiniz detaylı bilgi kısmında anlatıldı. İlgili haftada gerekli koşulu sağladıktan sonra hattınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir. Bilgilendirme mesajın dan sonra BiP uygulamasındaki #senyapdiye kanalına giriş yapıp hediyenizi hattınıza yükleyip, hemen kullanmaya başlayın.
 • Yaani ve Paycell uygulamalarında ilgili haftalarda koşulu sağlayarak kazanacağınız hediyeler 48 saat içinde, diğer uygulamalar için ise hediyeleriniz birkaç saat içinde kullanıma hazır hale gelir ve size bilgi mesajı gönderilir.
 • Kampanya 6 haftalık bir kampanyadır. Her ay tekrar etmez.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim ?

Kampanyaya katılım yapmak isteyen aboneler, kampanya tarihleri arasında BiP uygulamasından #senyapdiye kampanya kanalını takip edip kampanyaya katılabilirler.

Kampanya Kapsamında Verilecek Hediyeler

 • 1.Hafta: 28 Ocak’19 -3 Şubat’19 tarihleri arasında fizy ile 25 şarkı dinleyen aboneler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 3 GB internet kazanırlar.
 • 2.Hafta: 4-10 Şubat’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyen aboneler, bir gün boyunca istedikleri gibi kullanabilecekleri 3GB internet kazanırlar.
 • 3.Hafta: 11-17 Şubat’19 tarihleri arasında Dergilik uygulaması ile 25 yayın yükleyenler, bir gün boyunca diledikleri gibi kullanabileceği 3GB internet kazanacaklardır.
 • 4.Hafta: 18 -24 Şubat’19 tarihleri arasında Yaani uygulamasından Yaani mobil browserını kullanıp 25 arama yapan aboneler, bir gün boyunca istedikleri yerde kullanabilecekleri 3GB internet kazanacak.
 • 5.Hafta: 25 Şubat- 3 Mart’19 tarihleri aralığında lifebox ile telefon rehberini yedekleyen aboneler, bir gün boyunca kullanabilecekleri 3GB internet hediyesine sahip olurlar.
 • 6.Hafta: 4- 10 Mart’19 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağınız 25TL ve üzeri harcama karşılığında, bir gün boyunca dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 10GB kazanırsınız.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ramazan dedi ki:

  çok güzel bir kampnya internetim yok

  1. İdris dedi ki:

   Çok güzel

 2. furkan dedi ki:

  2 görev tamamlayan alabiliyormu

 3. Emre dedi ki:

  Geri gelsin ya çok iyiydi turkcellde kalmama sebep olan bedava internetler zaten
  Paketleri cok pahali hedi internetleri cok iyi olmasa turk telekoma gecicem

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap