Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sevgililer Günü Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

13.02.2017
Turkcell Sevgililer Günü Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Sevgililer Günü Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell Faturalı ve Faturasız Hazır Kart müşterilerini Sevgililer Günü Kampanyası ile yine yalnız bırakmıyor. Sevgililer gününde 26 yaş altındaki faturalı ve faturasız  abonelerine Turkcell sadece bir kez faydalanabilecekleri bedava internet hizmeti veriyor. Bildiğimiz gibi beklenmedik bir şekilde bir çok kampanya sunan Turkcell bu defada bizleri şaşırttı. Sayfamızın en alt kısmındaki kayan menülerden de Turkcell’e ait bedava internet paketlerine kolayca sahip olabilirsiniz. 2017 yılında hediyenizi hem sevgilinizden hemde Turkcell’den alın. Turkcell yaptığı bu bedava internet kampanyası ile benim tek sevdiğim müşterilerim deyip yine müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkardı. Bu aralar sürekli tv ekranlarında oynayan Muslera reklamlarını görmüşsünüzdür. Muslera bedava internet kampanyası olarak’ta bilinen hediyeyi kaçırma.

Turkcell Haftalık 2 GB Bedava İnternet

Sevgililer günü için verilen hediye internet 1 hafta boyunca (7 gün) geçerli olacaktır. Bu süre bittiğinde kalan internet hakları tamamen sıfırlanır, veya mevcut interneti verilen süreden daha önce bitirirseniz tarifenizin internetinden kullanmaya devam edersiniz. Verilecek olan hediye de 14 şubatı takip eden 72 saat yani 3 gün içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. Sizlere gönderilecek olan tanımlama mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket gece, gündüz veya sosyal medya gibi ayrımlara sahip değil. Dilediğiniz internet sitesinde veya oyun oynarken kullanabilirsiniz. Hatta internetiniz bol gelirse Turkcell’li olmayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Turkcell Haftalık 2 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır ?

Sevgililer günü kampanyasına katılım için herhangi bir sms yöntemi bulunmuyor. Yapmanız gereken işlem ise; Kampanyada verilecek olan hediye internet GNÇ uygulamasından oynanacak oyunda gol attığınız zaman ki bu o kadar da zor olmasa gerek, ardından 72 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyaya katılım için hat sahibinin 26 yaş altı olması gerekmektedir. Kampanya ile verilen 2 gb internet ile alakalı %80 ve %100 bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir.

Daha Fazla Bilgi;

  • Kampanya 7 Şubat 2017 – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Sonrasında katılım yapılmayacak.
  • Kampanya katılımı ücretsizdir.
  • Katılım GNÇ uygulamasında oynayacağınız oyunda gol attığınızda gerçekleşecektir.
  • Hediye 7 gün boyunca kullanılabilir olacaktır.
  • Devir etme durma özelliği bulunmayan bir pakettir.
  • Bu kampanyadan gerekli şartları kapsayan müşteriler sadece 1 defa faydalanabileceklerdir.
  • Hediye internet tanımlandıktan sonra hattı kısıtlanan, farklı bir operatöre hat taşıyan, hattına dondurma veren müşteriler internet kullanamayacaktır.
  • Sevgililer günü için verilen bedava internet transfer edilemeyecek. Fakat Mobil Veri Paylaşım Noktası özelliğini açarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Hep daha fazla kampanya bulunur, her zaman bedava internet almanın yolları vardır. Bu yolları belki de sizler bilmiyorsunuzdur. Fakat biz sizin için Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımızda en yeni kampanyaları paylaştık. Bu yazımıza giriş yapıp 10’larca GB hediye alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap