Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sevgililer Günü Bedava internet Kampanyası 14 Şubat

01.02.2018

Turkcell’den 14 Şubat Sevgililer günü Bedava internet hediyesi, sizde hemen hediyenizi alıp kullanmaya başlayın. Bip, Salla Kazan kampanyalarını kullanarak Sevgililer Gününde internet sahibi olun.

Turkcell Sevgililer Günü Bedava internet Kampanyası 14 Şubat

Turkcell, 14 Şubat 2018 Sevgililer günü özel kampanyası. Turkcell geçen yıl ve bir önceki dönemlerde Sevgililer Günü Kampanyaları ile müşterilerine dakika, sms ve bedava internet gibi hediyeler verdi. Bildiğiniz gibi özel bir şirketin sevdiği şey aboneleri olur. Turkcell de abonelerini sevdiğini ve bu güzel günü kutladığını belirtmek amacı ile böyle özel günlerde hediyeler vermekte. Zaten sürekli BiP, Hesabım ve benzeri uygulamaları kullananlar bu fırsatlardan sürekli faydalanıyor. Bir çok kişi geçen dönemlerde BiP uygulamasını kullanarak 16 GB‘a kadar hediye internet kazandı. Şuan buna benzer kampanyalar mevcut, hemen görmek için Turkcell Bedava internet fırsatlarını kontrol edebilirsiniz. Turkcell şuan 14 Şubat 2018 Sevgililer Gününe özel hediyeler ile alakalı resmi sayfasında herhangi bir açıklama yapmamış. Fakat 14 Şubat günü bir çok hediye yine müşterileri bekliyor. Tabi ki şuan kampanya paylaşmaması hediye internet kullanmayacağınız anlamına gelmiyor. Aşağıda yer alan kampanyaları dilerseniz hemen şimdi, veya sevgililer gününde katılarak 14 Şubatta kullanabilirsiniz.

Turkcell BiP 14 Şubat Sevgililer Günü Bedava internet

Turkcell, Bip Uygulaması Sevgililer gününde bedava internet kazanmanıza yardımcı oluyor. Turkcell’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanın, kazandıkça mesajlaşmaya devam et. BiP’ten arkadaşlarınla grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya hemen başla, 1 GB senin olsun. BiP’ten 5 gün boyunca günde 10 mesaj at, 1 GB bedava internet senin olsun. Bunun yanında her ayın BiP yıldızları* 30 gün içerisinde 250 mesaja ulaştıkları takdirde 2 GB ücretsiz internet daha kazanıyor!

  • BiP indir 1 GB Hediye İnternet Senin olsun.
  • İlk defa BiP indirip kayıt olan Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet sahibi olur. BiP yüklemek  için appstore ve googleplay üzerinden işlem yapın.

Turkcell Sevgililer Günü Cihaz Kampanyası

Turkcell 14 Şubat 2018 Sevgililer Günü kampanyası olarak müşterilerinin cihaz kampanyasından faydalanmasını sağlamak için yeni bir fırsat sundu. Sevgililer gününde sevgilinize akıllı bir cihaz almak istiyorsanız Resmi Siteden Turkcell Cihaz Kampanyası’nı kontrol edebilirsiniz.


Turkcell Hızlı Giriş Kampanyası ile Sevgililer Günü 500 MB Bedava internet

Sevgililer gününde bu kampanyayı kullanarak 1 günlük 500 MB bedava internet kazanmış olursunuz. Bu kampanyada mevcutta olan bir kampanyadır. Eğer kullanmadıysanız, 14 Şubatta katılarak Sevgililer Gününde 500 mb hediye kazanmış olursunuz.

  1. Turkcell.com.tr’ye “Hızlı Giriş” ile giriş yapıp hediyenizi hemen alabilirsiniz. Eğer aktif durumdaysanız çıkış yapıp Hızlı Giriş yöntemi ile giriş yapmanız gerekmektedir.
  2. Hediyeyi gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası

Bu kampanyadan 4.5G Hat ve Cihaz sahibi aboneler faydalanabiliyor. Faturalı veya Faturasız 4.5G kullanıcıları Hesabım uygulamasına giriş yapıp Salla Kazan menüsüne giriş yaptıklarında telefonunu Sallayıp Bedava internet, dakike ve sms gibi hediyelerden faydalanabilir.

    • Hediye internet yalnızca yurtiçinde geçerlidir.
    • Tanımlandığına ilişkin bilgilendirme mesajı gelmeden kullanım yapmayınız.
    • Kullanımınız ile ilgili gelecek olan %80 ve %100 bilgilendirme mesajlarını dikkate alın.

Sevgililer Günü 14 Şubat 2018 Bedava internet Paketleri için; Saniye bekle !

Yukarıdaki kampanyalar belirtildiği gibi mevcutta bulunan kampanyalardır. Menüden Turkcell Bedava internet kategorisine giriş yaparak bir çok fırsatı görüntüleyebilirsiniz. Hediye içeriklerden sevdiklerinizi haberdar etmek için sayfa bağlantısını paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap