Bedava İnternet Paketi

Turkcell SiM Anneler Günü Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

13.05.2018

Turkcell 13 Mayıs 2018 Anneler Günü Bedava internet kampanyası ile hediyenizi almayı unutmayın.

Turkcell SiM Anneler Günü Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, Anneler Günü Kampanyası olarak SiM uygulaması üzerinden abonelerine 1 hafta geçerli 1 gb ücretsiz internet vermekte. Özel günleri hiçbir zaman unutmayan Türkiye’nin en büyük GSM operatörü bu Anneler Gününde de müşterilerine hediye sunumu gerçekleştirdi. Turkcell bildiğiniz gibi uygulamaları vasıtasıyla abonelerine hediye içerikler vermekte. Böylece aboneler hem işlerine yarayacak uygulamalarla tanışmış oluyor, hemde ücret ödemeden hediye internet, dakika ve benzeri içeriklere sahip olabiliyor. Uzun süredir insanların nasıl hediye alacaklarını açıklayan paylaşımlar yapmaktayız. Eğer sizde ayda en az 1 defa ücretsiz internet sahibi olmak istiyorsanız, hemen Turkcell Bedava internet sayfasını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca günde bir defa sayfaya girip yeni hediyeler geldi mi diye kontrol edebilirsiniz. Kampanyalara bireysel katılım gerektiği için bizler herhangi bir işlem yapamayız, fakat sizlere anlattığımız gibi gerekli adımları yaptığınız taktirde, hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell SİM Anneler Günü Kampanyası

Bildiğiniz gibi 13 Mayıs tarihi ülkemizde Anneler Günü olarak bilinmekte ve bir çok kişi tarafından da kutlanmakta. Dünyadaki en değerli varlıklarımız olan Annelerimize bu tarihte hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Turkcell’de bunu unutmayıp 13 Mayıs 2018 gününe özel, abonelerin 1 defa faydalanabileceği 7 günlük ücretsiz internet hizmeti vermekte. Bu hediye otomatik olarak hattınıza tanımlanmadığı için sizlerin bazı işlemler yapması gerekecektir.


Turkcell SiM

Herkesin kolayca ve rahatlıkla kullanabileceği, aradığınız her şeyi dijital ortamda kaybetmeden toplu bir şekilde bulacağınız, kadın platformudur. Çocuklar, eviniz ve kendiniz için bebek & çocuk bakımı, moda, yaşam, güzellik, astroloji, kişisel gelişim ile alakalı yaşamınızı kolaylaştırıp daha güzel bir hale getirecek bilgiler SiM uygulamasında yer almakta. Uyguşamayı kullanmak veya denemek için Google Play veya App Store mağazalarından kolayca cihazınıza yükleyebilirsiniz.


Turkcell 2018 Anneler Günü Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • 12.05.2018 – 13.05.2018 tarihleri arasında SİM uygulamasında yer alan “Çocuklarım” menüsünden bilgilerini ekleyen, anne olduğunu bize belirten ve “Ayrıcalıklarım” menüsünden kampanya sayfasına tıklayan Turkcell aboneleri SİM Anneler Günü Haftalık 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan faydalanabilir.
  • Turkcell müşterileri uygulamada çocuklarının bilgilerini ekleyip kampanyaya katıldıklarında ve ilk defa Turkcell mobil şebekesi üzerinden bağlantı yaptıkları taktirde hediye için hak kazanmış olurlar.
  • Kampanya dahilinde Turkcell’liler SİM mobil uygulamasını cihazına yükleyerek kayıt olduklarında 7 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internete sahip olur.
  • Kampanyadan Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları yararlanabilirler.
  • Kampanyadan aboneler sadece 1 defa yararlanabilir.
  • Hediyeyi iptal etmek için IPTAL HAFTALIKSIM1GB yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterli olacaktır.
  • Başvuru için sms yöntemi bulunmamaktadır.

Sahip olacağınız bu hediye 7 günlük süre içinde kullanılmadığında otomatik iptal olur. Hediyenizi size gelecek olan onay mesajının hemen ardından kullanabilirsiniz. Unutmamanız gereken konulardan biri de hediyenizin yurt içinde geçerli olduğudur. Böylece nasıl yapılır adımlarını doğru bir şekilde yapıp hemen hediyenizi alabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap