Bedava İnternet Paketi

Turkcell SiM Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

06.12.2017

Turkcell SiM Uygulaması 1 GB Haftalık Bedava internet. İlk defa yükleyip üyelik yapanlar hediye internet kazanır.

Turkcell SiM Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, Sim Uygulaması Bedava internet kampanyasından faturalı ve faturasız hat sahipleri kolayca faydalanabilir. Donanımsal olarak Google Play ve App Store mağazaları bulunan yüksek teknolojili cihazlar bir süredir ülkemizde trendlerde. Bu model cihazlar eskiye oranla neredeyse tam iki kat daha fazla internet harcıyor. Mobil uygulamalarında gelişmesiyle hem arama hemde sms gönderme işlemlerini internet ile yapabiliyoruz. Yine internet üzerinden en çok kullanılmakta olan sosyal hesaplarda kullanmaktayız. Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp vb uygulamalarda hikaye özelliği ve otomatik video oynatma özelliği bulunduğundan daha hızlı internet tüketilmekte. Cihazlarımızın Full HD görüntü kalitesine sahip olması sebebi ile açtığımız videolarda en yüksek kalitede görüntülenmekte bunlarda oldukça fazla internet harcamakta olan küçük görünen durumlardır.

Uzun süredir paylaşmış olduğumuz fırsatların bulunduğu, yeni katılanların bir çok mobil ücretsiz internet alabileceği kampanyalar bulunmakta. Sizde 15 GB‘a kadar hediye için Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret etmek olacak. Burada en güncel hediyelere ulaşabilirsiniz.


Turkcell SiM Nedir ?

Tüm operatör müşterilerine açık, aradığınız her şeyi dijital ortamda kaybolmadan toplu bir şekilde bulabildiğiniz, ilk ve tek dijital kadın platformudur. Çocuğunuz, eviniz ve kendiniz için bebek & çocuk bakımı, moda, yaşam, güzellik, astroloji, kişisel gelişim ile alakalı hayatınızı kolaylaştırıp ve güzelleştirecek bilgiler SiM uygulamasında yer alıyor.

Bu uygulama ile bir çok bilinen markada size ve çocuğunuza yapacağınız alışverişlerde indirimler kazanabilirsiniz.

Sim Uygulamasını Google Play ve App Store’dan cihazınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

 


Turkcell SiM 1 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Hemen şimdi Turkcell’liler SİM mobil uygulamasını yükleyip kayıt olduklarında 7 gün geçerli 1 GB hediye internetin sahibi olur.
  • Hediyeyi gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • Kampanya katılacak kişi sayısı 100.000 katılımıyla sınırlıdır.
  • Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet kullanıcıları için geçerlidir.
  • Bu kampanya 17 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya faydalarını gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz.
  • İptali için cihazın mesaj bölümüne girip IPTAL SIM1GB yazıp 2222’ye gönderilmesi gerekmektedir.
  • Kalan internet miktarını öğrenmek için; KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Promosyon dahilinde tanımlanan internet bittiğinde sms ile bilgilendirilirsiniz. Hediye internet kampanyası belirlenen kota dolduktan sonra sona erecektir. Turkcell’liler zaten 2017 yılında bir çok kampanyadan ücretsiz bir şekilde faydalandı. Ciddi anlamda bir çok müşteri bu kampanyalar sayesinde ek paketlere ücret ödemedi. İlerleyen sürede de bu tür fırsatlardan haberdar olmak isteyebilirsiniz. En güncel kampanyalar için Turkcell Bedava internet 2018 başlığını ziyaret edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap