Bedava İnternet Paketi

Turkcell Sim Uygulaması İndirip Paylaş 1 GB İnternet Kazan

08.06.2019
Turkcell Sim Uygulaması İndirip Paylaş 1 GB İnternet Kazan

Turkcell bedava internet kazanmak işte bu kadar kolay. Kampanya 21 Şubat 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. SİM uygulamasına İndirim Paylaş özelliği için bilgi girişi yapan, bireysel hatlı Turkcell aboneleri, günlük 1GB internet hakkı ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Her bir hat, 21 Aralık 2018 – 21 Ocak 2019 tarihleri aralığında 1 kez, 22 Ocak – 21 Şubat 2019 tarihleri aralığında ise yine 1 kez olmak üzere en fazla 2 defa yararlanabilirler. Kampanya resmi sayfadan Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet kategorisine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

Diğer kampanyalar hakkında ki makalemizi Turkcell Bedava internet sayfasından okuyup hediye internet alabilirsiniz.

Sim Uygulaması

Uygulama içinde moda, yaşam, güzellik, astroloji, kişisel gelişim, dekorasyon, yemek tarifleri ve daha birçok konuda hayatınızı kolaylaştıran bilgiler yer almaktadır. Çocuğunuzla seyredebileceğiniz en eğlenceli çizgi filmler, birlikte yapabileceğiniz öğretici aktiviteler ve çocuğunuzun gelişimi ile alakalı en doğru bilgiler bu uygulamada.

Kampanya ile aboneler SİM mobil uygulamasından İndirim Paylaş kullanıp kampanyaya katılarak 1 gün boyunca kullanabileceğiniz günlük 1GB hediye internetin sahibi olursunuz. Kampanyadan yalnızca Turkcell Aboneleri faydalanabilirler. Aboneler hatlarına iletilecek olan bilgilendirme mesajının ardından hediye interneti kullanmaya başlayabilir.

SİM İndirim Paylaş 1GB Hediyesi Nasıl Yapılır ?

 • Sim uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra “İndirim Paylaş” kısmından indirim ekleyip, “Ayrıcalıklarım”dan kampanya sayfasına girdikten sonra kampanyaya katılım yapabilirsiniz.
 • Sim Uygulamasını Uygulama Mağazanızdan yükleyebilirsiniz.
 • Kampanya ile 1 gün boyunca yurt içi kullanımlarda geçerli 1GB hediye internet kazanırsınız.
 • Hediyenizden kalan internet haklarını KALAN yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.
 • Kampanyayı iptal etmek için; IPTAL SIM HEDIYE 1GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

Ücret Öder miyim ?

Hediyenizin bittiğinde tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz yoksa tarifenizin aşım ücretleri üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kampanya ile tanımlanan 1 günlük internet ücretsizdir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Sıradan biri dedi ki:

  google play e sim yazıyorum çıkmıyo ne yazmam gerek?

  1. Admin dedi ki:

   Turkcell Sim yazdığınızda karşınıza gelecektir.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap