Bedava İnternet Paketi

Turkcell SüperOnline 20 GB internet 31,90 TL​ Kampanyası

Turkcell SüperOnline 20 GB internet 31,90 TL​ Kampanyası

Turkcell SüperOnline Yalın ADSL 20 GB internet 31,90 TL​ Kampanyası. Turkcell Süper Online’dan Yalın ADSL Internet Bizden Kampanyası. Bu kampanya sayesinde 20 GB  internete ayda sadece 31,90 TL karşılığında sahip olabiliyorsunuz. İnternetsiz Ev Kalmasın diye Turkcell Superonline’dan ayda yalnızca 31,90 TL’ye Yalın ADSL İnternet fırsatını kaçırmayın. Üstelik kurulum ve aktivasyon kampanya kapsamında sizin için ücretsiz. Turkcell SüperOnline oldukça fazla kullanıcı kitlesine sahip bir internet sağlayıcı haline geldi. Müşterilerinin gereksinimine uygun paketler çıkararak herkesin kullanımına göre internet hizmeti veriyor.

Yalın internet kampanyasının dışında, mobi hattınızda faydalanabileceğiniz hediye internet kampanyaları da bulunuyor. Bu kampanyaları kullanarak mobil hattınızda kullanabileceğiniz ücretsiz data peketleri için TURKCELL BEDAVA İNTERNET başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell SuperOnline Yalın ADSL Internet Bizden Kampanyası

​Kampanya 09 Şubat 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Fırsattan tesis adresinde daha önce hiç abonelik yapılmamış ve tesis adreslerinde abonelik iptali üzerinden en az 3 (üç) ay geçmiş yeni bireysel Yalın xDSL müşterileri 24 ay taahhüt vererek faydalanabilirler.

İnternet kotanızdan düşmeden TV+, lifebox, BİP, fizy, Dergilik kullanımı 15.10.2018 – 31.03.2019 tarihleri arasında tüm Superonline bireysel yeni ve mevcut abonelerine hediye olarak sunulur. İlgili uygulamaların internet kullanımları bu tarihler arasında Superonline tarafından verilen paketlerin adil kullanım kotasından ya da internet kotasından düşmez.

Kotadan Düşmeyen Hediye Uygulamalar

Ev internetinizin fizy, TV+, BiP, Dergilik ve lifebox kullanımları adil kullanım kotanız ya da internet kotasından düşmez. fizy’le müzikleri dinle dinle, TV+ ‘la filmleri, dizileri izle izle, BiP’le konuş konuş, lifebox’la anılarını yükle yükle, Dergilik’le en iyi dergileri oku oku internetin yemesin.

Paket Özelliği ve Fiyatı

Hız​​KotaAKK
İndirme*
(Download) ​
Tarife Fiyatı​​Kampanya
Fiyatı 
​Yalın 4 Mbps’ye kadar​Limitsiz​20 GB81 TL​31,90 TL​

Kampanya hakkında bilgi ve başvuru işlemleri için Turkcell SüperOnline müşteri hizmetlerini arayıp işlem yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap