Bedava İnternet Paketi

Turkcell Süper Üniversiteli ADSL internet Kampanyası

Turkcell Süper Online Fiber Yalın ADSL & VDSL internet paketi kampanyaları ile en hızlı interneti siz kullanın

Turkcell Süper Üniversiteli ADSL internet Kampanyası

Turkcell, Üniversitenin açılmasına az bir süre kala yeni ev interneti kampanyalarını da müşterilerinin kullanımına sundu. Buradan bu paketi kontrol edenlerin çoğu zaten üniversiteli gençler olacaktır. Üniversite demek öğrenci evi demek, öğrenci evi ise online oyun, film ve youtube da video izlemek anlamına geliyor. Öğrenciler üniversite döneminde her ne kadar ders çalışsalar da boş vakitlerinde yukarıda belirttiğim gibi eğlenceli şeylerde yapmakta. Bunun için en hızlı internete ve fiyat bakımından da en uygun olan internet bağlantısına ihtiyaç duyulmakta. Öğrenci evinde nasıl ki ev kirası ortaklaşa ödeniyorsa faturalar da aynı şekilde hesaplanmakta. Turkcell mobil hatlarda her ne kadar Turkcell Bedava internet kampanyaları yapsa da, ev interneti için de bir çok seçenek sunuyor.

Turkcell SuperOnline çıktığı günden bugüne dek bir çok kişinin severek kullanmış olduğu bir internet operatörü. Bunun sebebi ise oldukça hızlı ve fiyat bakımından da uygun oluşu. Bunun yanı sıra yıl içerisinde yaptığı Süper Online internet kampanyaları ile bir kaç ay ücretsiz kullandırması da yer alıyor. Üniversite öğrencileri rahat rahat internet kullanabilsin, ayrıca fatura öderken de çok yüksek miktarlarda ücret ödemesin diye Süper Üniversiteli Yalın ADSL Kampanyaları bulunuyor.

Turkcell Süper Üniversiteli Yalın ADSL Kampanyası

Yeni ev arkadaşın; Süper Üniversiteli 16 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB Adil Kullanım Kotalı, internet her şey birlikte ayda sadece 69,90 TL, üstelik gece 2’den sabah 8’e kadar mevcut internet paketinden yemez. Kampanya 01 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  • 12 ay kampanyalıdır.
  • Evinize kadar modeminizi getirip, ücretsiz kurulum yapılır. Herhangi bir bağlantı ücreti ödemezsiniz.
  • 3 aya kadar hizmetinizi ücretsiz olarak dondurma fırsatı bulunmaktadır. Böylece okullar tatil olduğunda kullanmayacağınız internetin ücretini ödemezsiniz.
  • Mevcut internet sağlayıcınızdan ayrıldığınızda eğer herhangi bir cayma bedeli yansıyorsa 120 TL’ye kadar olan miktarını Turkcell karşılıyor.

Süper Üniversiteli Fiber Kampanyası

Turkcell Süper Üniversiteli 24 Mbps Limitsiz 100 GB AKK’lı fiber internet bütün ücretler dahil sadece ayda 69,90 TL, ayrıca gece 2’den sabah 8’e kadar yapacağınız kullanımlarda 100 GB internetten düşmez.

  • Mobil ve Web Turkcell TV+ kullanımlarınız fiberde AKK’dan gitmez.
  • 3 Ay dondurma hakkına bu pakette de sahipsiniz.
  • Mevcut internet hattınızdan ayrılırken size yansıtacağı kampanya iptal bedelini 500 TL’ye kadar Turkcell karşılamaktadır.

Süper Üniversiteli Yalın VDSL Kampanyası

Yeni ev arkadaşınız ile internet bağlamanın tam zamanı; Turkcell Süper Üniversiteli paketi 24 Mbps’ye kadar hızlı ve Limitsiz 100 GB AKK’lı internet paketinizin her şey dahil ücreti 89,90 TL’dir. Ayrıca yukarıdaki kampanyalarda olduğu gibi gece 2’den sabah 8’e sınırsız kullanım yapabilirsiniz ve paketten düşüm olmaz.

  • Farklı internet sağlayıcısından ayrılıyorsanız 200 TL’ye kadar cayma bedelini Turkcell karşılıyor.
  • 3 Ay dondurma hakkınız bulunmakta.
  • 12 ay kampanyalı kullanım yapabilirsiniz.

Yukarıda paketlerin genel bilgileri yer almaktadır. Eğer sizde yeni taşınacağınız evde internet olsun istiyorsanız, bu paketleri deneyebilirsiniz. Ev arkadaşı sayınıza göre kotası düşük veya daha yüksek paketler seçebilirsiniz. Başvuru işlemlerini Resmi Sayfadan, Cep Merkezlerinden veya Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca evden çıktığınızda mobil hattınızdan ücretsiz internet kullanmak isterseniz, Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edip en yeni kampanyalara katılabilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap