Bedava İnternet Paketi

Turkcell Süperbox Nedir ve Kullanıcı Yorumları

31.07.2019
Turkcell Süperbox Nedir ve Kullanıcı Yorumları

Bugün sizlere yakın zamanda kullanma fırsatı bulduğum Turkcell Süperonline’ye ait taşınabilir internet olan Süperbox hakkında merak edilenler hakkında bilgi vermek istedik.

Türkiye’nin dijital teknolojideki en önemli yüzlerinden olan Turkcell yeni teknolojiler ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yeni sayılabilecek bir teknolojiyi yine tanıtan Turkcell, süperboxu hizmete sundu. Altyapı ve kurulum seçenekleri olmadan internete bağlanma imkânı sunan bu yeni teknoloji ile insanların hayatları daha da kolaylaşıyor. ADSL bağlantısının olmadığı yerlerde aktif olarak kullanılması sayesinde internet hızındaki düşüşlerin önüne geçiliyor. Süperbox sayesinde internet altyapısı baz istasyonlarından değil de direk uydu üzerinden alınan frekanslar ile yapılıyor. Bu sayede internete erişim yapanların herhangi bir hız sorunu ve kesinti sorunu çözülmüş oluyor.

Süperbox Nasıl Çalışır ?

İnternete bağlanmak için sorun yaşayanlar için geliştirilen bu teknoloji sayesinde insanlar kesintisiz ve hızlı bir şekilde internete bağlanma imkânına sahip oluyor. Modeme gerek kalmadan direk WiFi özelliği ile Wınn tarzındaki ufak cihazlar ile direk uydu destekli internet bağlantısı süperbox ile mümkün hale geldi. Süperbox yine aynı zamanda içerisinde bir sim kartına sahiptir. Bu sim kart sayesinde frekansları alarak internete bağlanma imkânı sunar. Bazı noktalarda internet hızının 600 mbps değerine kadar ulaştığı görülür. Hiçbir şekilde kablo bağlantısı gerekmeyen süperbox ile en kötü internet koşullarına sahip yerlerde bile kesintisiz ve yüksek hızda internete erişim sağlamak mümkün. En yakın şubeye giderek Süperbox cihazını alarak internete hızlı ve sorunsuz erişim sağlamaya başlama imkânınız var.

Fiyatlandırma ve Kullanıcı yorumları;

Şuan hali hazırda 3 paketleri var.

 1. Paket 10 mbps’lik paket 99 tl
 2. Paket 20 mbps’lik paket 159 tl
 3. Paket 4.5g Paketi bunda bulunduğunuz bölgede desteklediği hıza kadar Max 300 mbps download 50 mbps upload 279 tl.

Bizim iş yerinde kullandığımız 279 tl’lik olan paket cihaz normal bir boyutta içerisinde sim kart var ve aynı anda 32 cihaza kadar erişim imkanı var aynı zamanda arkasında bulunan ethernet çıkışı sayesinde kablolu olarakta bağlantı ve bağlantıyı dağıtmaya imkan tanıyor. Bu cihazın en büyük güzelliği ise tanışabilir olması örnek veriyorum 15 günlük tatile gidiyorsunuz bu cihazı yanınıza alıp gittiğiniz yerde fişe takarak kesintisiz internet deneyimine devam edebiliyorsunuz. Kullanım olarak oldukça hızlı ve memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Sizlerde cihaz ve kampanyalar hakkında merak ettiğiniz soruları konu altından bizlere sorabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Aydemir dedi ki:

  Ben bir lise öğrencisiyim ve derslerim için internetten video izliyor ve rauntdan derslere çalışıyorum . Ailemiz 4 kişi ve onlarda sıklıkla internete bağlanıyorlar . Peki , sizce bu 3 paketten hangisini tercih etmeliyim . Aileyi araya katmassak ?

  1. klifem dedi ki:

   En ideal olanı 20 mbps’e kadar olan paket hem internette rahatça dolaşabilir hemde donmadan videolar izleyebilirsiniz.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap