Bedava İnternet Paketi

Turkcell Superonline Cepten 2 GB Bedava İnternet

03.12.2016
Turkcell Superonline Cepten 2 GB Bedava İnternet

Turkcell’in uzun süreden beri devam eden Dört Dörtlük Paketler Kampanyası’na  katılmanın tam vakti. Zaten kampanya bitimine oldukça az bir süre kaldı. Eğer şuanda kullandığınız internet sağlayıcısından memnun değil veya farklı bir ev/iş internetine geçmeyi düşünüyorsanız Süperonline hediyesi ile birlikte sizleri karşılamaktan memnun olacaktır. Bir çok kampanya yapan Turkcell en çok bedava internet promosyonlarına öncelik veriyor. Çünkü bu promosyonlar kullanıcı odaklı olduğundan bir çoğu kişinin işini görüyor. Evine süper online internet bağlatan herkesin mobil hatlarına bedava 2gb internet verilecek.

turkcell-superonline-bedava-internet
Hepimizin vazgeçilmezidir internet, bazılarımız oyun oynamak için bazıları ise ödev araştırmak için bir çok kişi de işi ihtiyacı interneti kullanıyor. Operatörler de bu zaafımızı görmüş olacaklar ki bu tür kampanyalar yapıyor. Tabi kampanya yapmaları da bizlerin işine yarıyor. Peki bu hediye internet herkese verilecek mi ? Turkcell Bedava İnternet Nasıl Alınır ? sorusuna net yanıtı şu şekilde verebiliriz; evet herkes faydalanabilecek. Tek yapmanız gereken SuperOnline ev internetine katılım gerçekleştirmek olacak. Bu kampanyadan en son 31 Aralık 2016 gününe kadar katılım gerçekleştirip ev internetine geçen müşteriler faydalanabilir. Dört Dörtlük Paketler Kampanyasına girip Superonline için ADSL başvurusunda bulunan müşteriler için Turkcell mobil hatlar için 1 hafta geçerli 2 gb internet paketi verecektir. Kampanyaya katılmak için ek bir sms göndermenize gerek yok. Sadece interneti bağlarken bunu da hatırlatmanız gerekmektedir. Verilen bedava internet paketi farklı kullanıcılara transfer edilemez. Kalan internet bir sonraki haftaya/aya devir etmez veya durmaz. Verilen hediye internet bittikten sonra eğer varsa mevcut, yoksa ücretli olarak internet kullanırsınız. Hediye paketiniz sadece Türkiye sınırları içerisinde  Yurt içi kullanımı için geçerlidir. Bu işlemi Turkcell Cep Merkezleri aracılığı ile veya 532 ya da 0532 532 0000 numaralarını arayıp kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için’de yine üst kısımdaki iletişim seçeneklerini kullanmanız gerekiyor.Sürekli sayfamızda paylaştığımız  kampanyaları Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımızda görebilirsiniz. Bu tür kampanyaların tek tek yazılı olduğu makalelerimizi okumak için ise Turkcell Bedava İnternet kategorisine göz atmanız gerekecektir. Ayrıca kampanyalardan faydalanmak ve ilk siz haberdar olmak istiyorsanız facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın işinize yarayacak bilgiler sizi bekliyor.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap