Bedava İnternet Paketi

Turkcell Süpper BiP 8 GB internet Kampanyası

19.03.2017
Turkcell Süpper BiP 8 GB internet Kampanyası

Turkcell, her şeyi internetten yaptıran yeni Süpper BiP paketi ile bütün müşterilerine hizmet veriyor. Süpper paketler ile sizlerde internette dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu paketler hem Faturalı hemde Hazır Kart (faturasız) müşteriler için sunulmuş durumda. Bir çok kişinin konuşma, mesajlaşma ve internet gereksinimini karşılayacak. Turkcell bu yepyeni paketler ile genç kullanıcıları kendi bünyesinde toplamayı bir kez daha başarmış durumda. Bir çok kişi interneti bittiğinde mecburen Turkcell bedava internet kampanyalarını aramaya başlıyor. Fakat genelde interneti bol kullandığımızdan bu kampanyaları da daha öncesinde kullanıp bitirmiş oluyoruz. Bunun yerine bizlere her şeyi internetten yaptıran paketleri seçmek daha cazip geliyor.

Belirttiğimiz üzere Süpper BiP paketleri kampanyalı ve hazır kartlı aboneler için büyük bir fırsat. Ayrıca bu konudaki paketle sınırlı değil. Kullanımınıza göre Süpper Bip kampanyalarından birini seçip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kotadan yemeyen Turkcell TV, Dergilik ve Fizy uygulamalarını kolayca bu paket kapsamında tamamen ücretsiz bir şekilde kullanma imkanına sahip olacaksınız. Süpper BiP 8GB paketi kapsamında, BiP’ten yapılan aramalarda, yurt içi her yöne geçerli 1000 dakika, 8GB, BIP kullanırken geçerli 30GB, Fizy Müzik üyeliği, Dergilik ve Dergilik uygulamasını kullanmanız için geçerli 5GB internet bulunmaktadır. Hazır Kart’lı müşteriler bu paketten 65 TL karşılığında faydalanabilirler.

Turkcell Süpper BiP 8 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Süpper BiP 8GB Paketi’ni satın alabilmek için Süpper BiP 8GB yazıp 2200’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli.  Ek olarak Turkcell cep merkezlerinden POS kanalından nakit ödeme yaparak, veya  Hesabım uygulamasından satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan hemen faydalanmanız önerilir.
  • Bu kampanyadan faydalanabilmek için yeni müşteri olmanıza gerek yok, bütün bireysel Hazır Kart aboneleri satın alabilir.
  • Turkcell bayilerindeki POS cihazı dışında alınan paket, 30 günlük süre sonunda hattınızda yeterli TL olduğu taktirde tekrar alınır.
  • Kampanyayı Turkcell cep merkezlerinden 1 ay içerisinde 4 defa satın alabilirsiniz.

Turkcell Süpper BiP 8 GB Tarifesi Avantajları

  • 4.5G hızında Fizy, TV+ ve Dergilik  kullanımı alacağınız paketiniz ile size özel tamamen bedava!
  • TV+: Turkcell TV’de geçerli 5 GB interneti ile birlikte Turkcell TV+ uygulamasından dilediğiniz gibi TV seyredebilirsiniz..
  • fizy: Fizy ile internetinizden tüketmeden sınırsız müzik dinleyebilir ve video seyredebilirsiniz.
  • Dergilik: 5GB interneti ile beraber Dergilik uygulamasından yararlanabileceksiniz.

Tarife ile verilen içeriklerin hepsi Yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Yurt dışında iletişime kesintisiz devam etmek için operatörünüz ile görüşüp ek bir paket veya uygun tarifeye geçiş yapmanız gerekmektedir. Bu tür paketler ile alakalı detaylı bilgiyi sayfamızda yer alan Tarifeler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Paketlerin detaylı bilgisine ise cep merkezi ve müşteri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap