Bedava İnternet Paketi

Turkcell Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2017

27.02.2017
Turkcell Tarifeye Ek Telefon Fiyatları 2017

Turkcell tarifeye ek cihaz fiyatları ve modelleri burada.Bir çoğumuz eski cihazlardan sıkıldık ve yeni cihaz arayışları içine girdik. Yeni cihaz alırken de genelde fatura üzerine almayı düşünüyoruz. Bunun sebebi ise taksitli ödeme imkanı sunduğundan bizlere daha cazip gelmesi. Paylaştığımız bir diğer konu olan Turkcell cihaz kampanyası puan sorgulama isimli konuda nasıl puan biriktirilir anlatmıştık. Belirli bir puana ulaşmayan abonelere cihaz satışı yapılmadığından puan oldukça önemli bir etken oluyor. Öncelikle cep telefonu alırken şunu kesinlikle bilmeniz gerekiyor ki hattın yasal sahibi olmanız gerekiyor. Hat kullanıcıları için cihaz kampanyasına katılım işlemi güvenlik nedeni ile yapılamıyor.

Bununla beraber cihaz kampanyasına katılım gerçekleştirdiğinizde kontrat süresi dolmadan çıkış yaparsanız cihazın kalan bedeli ve cihaz için yapılmış olan bütün indirimleri geri ödersiniz. Sayfamızda şimdi sizler için Turkcell  Telefon Fiyatları 2017 listesini paylaştık. Fiyatlar değişkenlik gösterdiği için bazen buradaki fiyat ve resmi sayfadaki fiyatlar aynı olmayabilir. Şuan paylaşılan fiyatlar yazının eklendiği tarihi lanse etmektedir. İlerleyen süreçte sorun yaşamamak adına resmi sayfadan fiyat incelemesi yapabilirsiniz. Buradan yani bedava internet sayfamızdan da cihazların teknik özellikleri ve taksitlendirme biçimlerine ulaşabilirsiniz.

Cihazlar genelde 12 ay 24 ay ve 36 ay olmak üzere taksit yapma imkanı ile satın alınabilir. Cihazlar arasında en çok sevilenler ise tabi ki İphone telefonlar. Bu telefonların sevilmesinin asıl sebebi karizmatik duruşu ve ben buradayım diye adeta konuşması. Bununla beraber APP Store’da yer alan binlerce uygulama ve oyunda bu cihazı almamıza teşvik ögeler arasında. Bunun yanı sıra diğer cihazlara göre kamera ve video kalitesinde’de en iyi olduğunu iddaa etmekte.

Turkcell Tarifeye Ek Bazı Telefon Fiyatları 2017

  1. iPhone 7 Plus 256 GB – 5.009 TL – 36 ay taksit yapıldığında her ay için 208.2 TL ücretlendirilir.
  2. iPhone 7 Plus 128 GB – 4.559 TL – 36 Taksitli fiyatı: Aylık 188,93 TL’dir
  3. iPhone 7 32 GB – Fiyatı: 3.509 TL – 36 ay taksitle 144,58 aylık cihaz bedeli ödersiniz.
  4. LG V20 Fiyatı: 2.999 TL’dir – 36 ay taksitle sahip olmak isterseniz, aylık 120,08 TL cihaz için ödeme yaparsınız.
  5. Samsung Galaxy Note 5 Fiyatı: 2.809 peşin ödeme, veya 36 ay taksitle, aylık 119,52’TL  ödeyin.
  6. Lenovo Moto Z Fiyatları: 2.499 peşin ödeyin, 36 ay taksitle 88,32’TL aylık ödeme yapın.
  7. Huawei P9 Fiyatı: 2.699 TL peşin. Taksitli: 36 AY x 76,16 TL.
  8. KAAN N1 Fiyatı: 1.349 TL peşin. Taksitli 36 Ay x 53,65 TL dir.

Cep telefonu almayı düşünenlerin öncelikle müşteri hizmetleri veya Turkcell Cep Merkezi çalışanları ile görüşme yapmalarını tavsiye ederim. Bunun yanında sizlerde ödeyebileceğiniz bir cihazı almayı tercih edin. Çünkü çalışanlar en üst model cihazı satmak için sizleri ikna etmeye çalışacaklardır. O arkadaşlarında işleri bu zaten, fakat siz kendi istediğiniz cihazı almaktan vazgeçmeyin. Pişman olmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap