Bedava İnternet Paketi

Turkcell TEB Aylık 1 GB Bedava internet Kazan

02.10.2018
Turkcell TEB Aylık 1 GB Bedava internet Kazan

Turkcell’in son yaptığı kampanyalar milyonlarca kişinin ilgisini çekiyor. Bankalar aracılığıyla yapacağınız yükleme sayesinde kazanacağınız GB’lar ile ücretsiz internet kullanabileceğinizi biliyor musunuz ? Faturasız hat kullananlar için geçerli olan bu kampanya sayesinde 1 gb interneti kazanmak için ekstradan bir ücret ödemezsiniz. Her ay paketinizi yenilemek için ücret ödemesi gerçekleştiriyorsunuz, bunu yaparken Teb bankasını kullanırsanız fazladan 1 GB internet hattınıza gelecektir.

Bu kampanya bana göre değil diyenler Turkcell Bedava internet sayfasından diğer hediye data fırsatlarına bakabilir. Haftlık ve aylık ücretsiz internet paketlerine katılıp gelecek onay mesajından sonra kullanabilirler.

Turkcell Teb Aylık 1 GB internet Paketi Hediye

06.08.2018 – 30.11.2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan bu kampanyadan faydalanmayı unutmayın.  CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan, CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, TEB ATM’lerinden, çağrı merkezinden ya da gişelerden TL ya da paket satın alan Bireysel Hazır kart müşterileri kampanyadan yararlanabilir.

01.08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında banka aracılığı ile yükleme yapmış olan aboneler ise kampanyadan faydalanamayacaklar. Kampanya ile yapılan her banka aracılığı ile TL yüklemesi karşılığında abonelere 30 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet verilecek.

Turkcell müşterileri belirtilen yollar ile yükleme yaptıktan sonra kendilerine iletilecek olan hediye internet ile alakalı bilgilendirme SMS’inin ardından ücretsiz data kullanabilirler.

Turkcell Teb TL Paket Yükle Bedava 1 GB Bedava internet Kampanyası

  • CEPTETEB İnternet Şubesi/mobil uygulaması veya ATM’lerden TL veya PAKET alın, aylık 1 GB İnternet hediyesini hemen kazanın.
  • Teb ve Turkcell müşterisi olmayan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  • Siz de Teb müşterisi ve Turkcell faturasız hat kullanıyorsanız CepteTeb uygulamasını yükleyip yukarıdaki adımları gerçekleştirerek hediye alabilirsiniz.
  • Faturasız bireysel hat müşterileri için geçerlidir.

Farklı hediyeler ve farklı operatör kampanyaları için sayfanın en altındaki kategorileri ziyaret etmeyi unutmayın. Üst kısımda bulunan Whatsapp butonuna dokunup bu bilgiyi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap