Bedava İnternet Paketi

Turkcell TL Yükleme iPhone Xs Çekilişi 2019

01.01.2019
Turkcell TL Yükleme iPhone Xs Çekilişi 2019

Turkcell Hazır Kart, Faturasız abone TL yükleyenler iphone xs kazanma şansına sahip oluyorlar. TL yükleyip siz de bu çekilişe katılmayı unutmayın. Yeni Yıla iphone ile girmek için bu çekilişe 22 Ocak 2019 tarihine kadar katılabilirsiniz. 22 Aralık 2018 – 22 Ocak 2019 tarihleri arasında turkcell.com.tr ya da Hesabım’dan TL yüklemesi yapan abonelerden 10 kişiye Milli Piyango çekilişi ile iPhone Xs 64 GB hediye ediliyor.

Mobil hattınızda kullanabileceğiniz hediyeler için Turkcell Bedava internet kategorisine bakabilirsiniz.

Faturasız TL Yükleme iPhone Xs Çekilişi

22 Aralık 2018-22 Ocak 2019 tarihleri aralığında www.turkcell.com.tr ve Turkcell Hesabım Mobil uygulamasına giriş yapıp cep hatlarına TL yüklemesi yapan Turkcell Bireysel Hazır Kart müşterilerine her 30 TL’ye 1 çekiliş hakkı verilmektedir ve böylece iPhone Xs 64GB kazanma şansı yakalayacaklardır.

Çekilişe katılım için müşterilerin herhangi bir ek bildirim ya da işlem yapmasına gerek yoktur ve tamamen ücretsizdir. Müşterilerin TL yüklemeleri yeterlidir. Bir abone, birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya katılım hakkı kazanabilmek için bir seferde minimum 30 TL yükleme yapmanız gerekir. Parça Parça yükleme yapıp 30 TL ve üzerini tamamladığınızda kampanyaya katılım gerçekleşmez. Kampanyadan yalnızca Turkcell Bireysel Hazır kart kullanıcıları faydalanabilecektir.

Çekiliş Hediyeleri

iPhone Xs 64GB modeli verilecektir. Hat ve kart dahil değildir.

Çekiliş Katılma Şartları

Kampanyaya katılımlarda herhangi bir sınırlama yoktur. Çekilişe katılan Turkcell Bireysel Hazır Kart müşterileri için bir aboneye yüklemiş olduğu her 30 TL’ye 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Turkcell Bireysel Hazır Kart abonelerinin faydalanabilmesi için çekiliş tarihinde hala aktif Turkcell abonesi olması gerekir. Yükleme sonrası iptal edilen paketlerin hat sahipleri çekiliş dışı kalırlar. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamayacaktır, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmeyecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. veysel güvenç dedi ki:

    hakkimizda hayirlisi calinan 2 aylik 6s imin yerine ilac olur insaallah

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap