Bedava İnternet Paketi

Turkcell Toplantıdayım 1 GB Bedava internet

26.02.2017
Turkcell Toplantıdayım 1 GB Bedava internet

Yepyeni kampanyalar ile Turkcell abonelerine hizmet vermeye devam etmekte. Hemen hemen hepimizin günde yaklaşık 4 – 5 saatini sosyal medya ve internette geçirdiğimizi düşünürsek. Oldukça fazla bir internet tüketimi anlamına geliyor. Toplantıdayım servisi’de abonelik alanlara bir defalık hediye 1 gb internet verecek. Bir çok kişi Turkcell bedava internet paketlerini sürekli takip edip faydalanmaya özen gösteriyor. Bu paket tamamen ücretsiz olmasa da alacağınız Toplantıdayım Servisi ile hattınıza özel hediye interneti de kapmış oluyorsunuz. 7 gün boyunca 1 gb interneti dilediğiniz saat dilimlerinde kullanın. Toplantıdayım uygulamasına Google Play veya App Store’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Nedir ?

Toplantıdayım Servisi akıllı cihazınızdaki takviminizi takip ederek, takviminizin dolu olduğu günlerde sizi arayacak olan kişilere, daha öncesinde uygulamadan seçeceğiniz anonsları otomatik olarak dinletir.  Seçeceğiniz anons dinletilirken aynı anda telefonunuz çalmaya devam edecektir. Dilediğinizde cihazınıza gelen aramayı açarak çağrıyı cevaplayabilirsiniz. Servisin haftalık ücreti 3 TL’dir. Toplantıdayım uygulamasında  yer alan anonsların otomatik olarak aktif olabilmesi için uygulamanın telefonunuzda yer alan takvimle senkronize edilmesine izin vermeniz gerekir. Bu uygulama servisine ilk üye olan, bireysel ve kurumsal ses hattı müşterilerine otomatik olarak 1 hafta yararlanabilecekleri 1 gb internet paketi ücretsiz verilecektir. 1 GB Hediyeli Kampanya 21.08.2015-30.06.2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Daha sonra katılım gerçekleştiren müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Paket sadece yurt içi internet kullanımında geçerli olacaktır, buna da özen göstermenizi tavsiye ederim. Toplantıdayım uygulaması ile verilecek olan hediye internet kişisel kullanım için geçerli olduğundan ticari amaçlarla kullanılamaz.

Financial planning

  • Turkcell Toplantıdayım uygulamasını, TOPLANTI yazıp 2222‘ye SMS gönderdikten sonra telefonunuza gelen mesajdaki App Store veya Google Play linkinden yükleyebilirsiniz. Uygulamayı yüklediğiniz zaman ilk olarak tanıtım videosu ile karşılaşacaksınızdır. Ardından 3G şebekesinden uygulamaya giriş yapıyorsanız telefon numaranız ve kullanım sözleşmesi karşınıza çıkacaktır. Kullanım sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra devam dediğinizde cihazınıza onay kodu gönderilir, gönderilen onay kodunu programda istenen ilgili alana yazıp giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı ilk açtığınızda cihazınızın takvimi ile ortak çalışabilmek için sizden izin isteyecektir, buna onay vermeniz gerekiyor. İzin verdikten sonra ise Toplantıdayım anonsu direkt olarak önünüze çıkar ve anonsu aktif hale getirerek sizlerde bu uygulamadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu adımları tamamladıktan sonra bedava internet paketi sms’i size iletilecektir. Bilgilendirme mesajının ardından kullanmaya başlayın.

Nasıl İptal Edilir ?

Turkcell Toplantıdayım aboneliğinizi iptal etmek için 2222 veya 3814’e IPTAL TOPLANTI yazıp ücretsiz sms gönderin. İptal olduğuna dair bilgilendirme kısa süre içinde tarafınıza iletilir.

 ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap