Bedava İnternet Paketi

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Yeniden 1 GB Bedava internet Veriyor

04.10.2018
Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Yeniden 1 GB Bedava internet Veriyor

Turkcell Toplantıdayım uygulaması uzun bir süreden sonra tekrar hediye internet ile Turkcell müşterilerinin hizmetinde. Toplantıdayım, kullananların akıllı mobil cihazlarında kullandıkları takvim ile entegre olur, takvimlerindeki etkinlikleri takip eder. Bu etkinlikler sebebiyle uygulamayı kullananların meşgul oldukları süre içinde arandıklarında, arayanlara kullanıcının önceden uygulama üzerinden atadığı tonları dinletebilen bir hizmettir. Bu servisi satın alanlara haftalık 1 GB ücretsiz internet hediye edilmektedir.

Turkcell’li olup farklı hediye kampanyalarını merak edenler Turkcell Bedava internet sayfasındaki ücretsiz kampanyalara göz atabilir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması

Arayan kişiye, servis kullanıcısı tarafından önceden belirlenen anonsun dinletildiği bir uygulamadır, anonsun dinletildiği sırada kullanıcının telefonu çalmaya devam eder. Bu servisi kullanan kişi istediği zaman çağrıyı cevaplayabilir. Servis, kullanıcıya gelen çağrının cevaplanmasına herhangi bir engel durumu oluşturmaz.

Toplantıdayım uygulamasına App Store ve Google Play’den ulaşabilirsinniz. Uygulamayı yüklediğinizde tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.  Abone olmak için  ‘kullanmaya başla’ butonuna bastıktan sonra 3G üzerinden uygulamaya giriş yaparsınız, telefon numaranız ve kullanım sözleşmesi karşınıza çıkacaktır. Kullanım sözleşmesini okuyup onayladığınızda telefonunuza onay kodu gönderilir, bu onay kodunu ilgili alana girip uygulamaya girişi yapabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamanın takviminiz ile senkronize çalışabilmesi için sizden izin istenecektir. Siz izin verdikten sonra Toplantıdayım anonsu otomatik olarak karşınıza çıkacaktır ve anonsu aktif statüye getirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Hediye internet Kampanyası

Daha öncesinde geçtiğimiz yıllarda kampanya 21.08.2015-30.06.2017 tarihleri arasında aktif edilmişti. Sonrasında ise hediye internet vermeyi durdurmuştu. Fakat yakın zamanda tekrardan bu hediye 1 gb internetiyle beraber satışa devam ediliyor. Kampanyaya şuan katılmak için 1 GB Hediyeli Kampanyası 21.08.2015-31.12.2018 tarihleri arasında işlem yapmanız gerekir. Eğer ücret ödemek istemiyorsanız bu paket size göre değil bu nedenle sayfanın en altında bulunan Turkcell Kampanyaları isimli yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Uygulama özetle, işiniz olduğu zamanlar daha önce belirttiğiniz anons ile meşgul olduğunuzu arayanlara otomatik olarak bildirir. Bu servis ücretli bir servistir ve haftalık 6 TL karşılığında kullanabilirsiniz. İlk defa kullanmayı düşünüyorsanız üye olanlara haftalık 1 GB internet HEDİYE edilir. Satın alacağınız ek internet paketleri daha pahallı olacağından, hem bu uygulamayı denemek hemde 1 GB’a sahip olmak için uygun bir paket.

Turkcell Toplantıdayım 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Servisi iptal etmediğiniz sürece yenilenecektir.
  • Toplantıdayım servisine ilk defa üye olan, bireysel veya kurumsal ses hattı sahibi abonelere, servise üye olduklarında otomatik olarak 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB internet hediye eder.
  • Yeni aboneye haftalık 1 GB hediye data kampanyası 27.02.2015-31.12.2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve katılım 15.000 kişi ile sınırlıdır.
  • Bir defa deneme yapıp hediye aldıktan sonra iptal etmek isterseniz  2222 ya da 3814’e IPTAL TOPLANTI yazıp gönderebilirsiniz.
  • Uygulamayı sildiğinizde aboneliğiniz sona iptal olmaz, iptali için yukarıdaki sms yolunu izlemeniz gerekir.

Acil kullanımlarda işinize yarayabileceği için, bu kampanya hakkında da bilgi paylaşmak istedik. Diğer kampanyalar için belirttiğimiz gibi sayfadaki kategorileri ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi için Müşteri Temsilcisini aramayı unutmayın.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aslıgül dedi ki:

    Ben ek paket alacaktım tam zamanında bu karşıma çıktı , 1 hafta kullanırım bakarım bi nasıl , zaten sonra işime yaramazsa iptal ederim.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap