Bedava İnternet Paketi

Turkcell Turbo Akıllı Ultra Paketi – 2 GB Bedava internet

28.04.2017
Turkcell Turbo Akıllı Ultra Paketi – 2 GB Bedava internet

Turkcell’de diğer operatörleri örnek almış olacak ki kendi bünyesine katılan müşterilerinin tarifelerine ek 2 gb internet hediyesini de beraberinde veriyor. Bu ara bir çok müşteri 8 gb internetli bu paketi kullanmaya yöneldi. Sebebi ise bu paketi kullanan abonelere 2 gb her ay ücretsiz internet içeriği yükleniyor. Bunun yanında Turkcell’liler ile sınırsız konuşma özelliği de konuşma dakikasını bol kullanan bir çok müşterinin işine yarıyor. Kampanyadan belirli müşteriler faydalanabiliyor. Hangi müşterilerin faydalanabileceğine dair bilgileri alt kısımdaki nasıl yapılır başlığı altında bulabilirsiniz. Bu yıl en fazla hediye interneti Turkcell abonelerinin kullanımına açtı. Bu sayede bir çok müşteri Turkcell bedava internet kullanıp herhangi bir ücret ödemedi. Gerek uygulamalar gerekse yaptığı günlük kampanyalar ile beraber aboneler internet kullanırken kısmen de olsa rahat bir nefes aldı.

Ayrıca kullandığınız Paketiniz isterseniz dursun, isterseniz devretsin! Üstelik Turkcell’lilerle sınırsız konuşma içeriği de bu paketi kullananlara hediye. Devretme özelliği; hattınızda kalan internet, dakika ve sms içeriği bir sonraki aya devretmesine yarar. Durma özelliği; paketiniz de bulunan içerikler bittiği taktirde kullanım yapmanızı engeller ve böylece aşım yapma gibi problemler yaşamazsınız. Biten içeriklerinizi kullanmaya devam etmek için ise ek paket satın almanız gerekmektedir.

Turbo Akıllı Ultra Paket Avantajları;

BiP’e özel ek 1GB ücretsiz internet ile yüksek kaliteli görüntülü aramalar yapabilirsiniz.
lifebox uygulamasında geçerli 50GB Saklama Alanı ile dosyalarınızı kolayca yedekleyebilirsiniz.
Tarifenizi yurt dışında da kullanabilirsiniz. Geçerli ülkelerde günlük 14.90TL karşılığında paketinizi Türkiye de kullandığınız gibi devam edin.
Paket içeriği; 1000 dakika her yöne konuşma, Turkcelliler ile sınırsız konuşma, 1000 adet sms, 8 + 2 gb internet içerir.

Turkcell Turbo Akıllı Ultra Tarifesi, 10 GB internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Kampanyadan sadece son 90 gün içinde yeni bir hat alarak, numara taşıyarak ya da Hazır Kart’tanfaturalı hatta geçiş yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen yeni aboneler yararlanabilecek.
  • KONFOR ULTRA yazıp 2222’ye SMS göndererek, Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell bayilerinden veya hesabım uygulamasından bu pakete geçiş yapabilirsiniz.
  • Konfor Süper Paket kullanıcıları, interneti bittiğinde yılda 3 kere, ücretsiz yedek 1 GB internet paketinden faydalanabilirler. BiP, Lifebox ve Dergilik Konfor Ultra Paket’e ücretsiz olarak dahildir.
  • Pakete geçiş yapan abonelere Haydi Gel Kampanyası dahilinde 12 ay boyunca 2 GB hediye internet verilir.
  • Hediye internet için 12 ay kontrat yapmanız gerekmektedir.
  • Yıllık abonelik yapan aboneler; 59 TL karşılığında, kontratsız aboneler ise 69 TL karşılığında kullanabilirler.
  • Pakete ek olarak aylık telsiz kullanım ücreti alınır.
  • 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell Faturalı hatta geçiş yapacak ve yapmayı düşünen müşteriler için önerilen paketler arasında yer alıyor. Ayrıca sayfamızdan Haydi Gel 2 GB kampanyasını inceleyip size uygun paketlere bu kampanya dahilinde geçiş yapıp ücretsiz 2 gb internetten de yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgiye Turkcell Cep Merkezlerinden ulaşabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap