Bedava İnternet Paketi

Turkcell Turbo Hoşgeldin Paketi

24.03.2019
Turkcell Turbo Hoşgeldin Paketi

Zengin içerikli “Turbo Hoşgeldin Paketi” sayesinde her biri yerli ve popüler olan Turkcell uygulamalarının keyfini rahatça sürmek istemez misiniz? Üstelik ayda sadece 34.90 Tl gibi bir fiyata.

Turkcell’in şimdilik daimi zengin içerikli kampanyalar kategorisinde sunduğu Turbo Hoşgeldin Paketi ile bir çok uygulamada geçerli olan 5 GB Turkcell Bedava İnternet ve daha bir çok faydalar sizi bekliyor.

Yıllık Abonelik ve Aylık Abonelik olarak iki türlü abone olabileceğiniz paketlerde fiyatlar aynı olmakla beraber aylık pakette sunulan internet hakkı 3 GB değil 1,5 GB olarak belirlenmiş. Taahhütlü olarak 1 yıllık paketi geçmeniz durumunda sunulan faydalar sizi fazlasıyla memnun edeceği için yıllık alımda bulunmanızı tavsiye ederiz.

Turbo Hoşgeldin Paketi

Pakette yer alan ücretsiz internet(nasıl yapılır) hakları aşağıdaki listede yer aldığı gibi:

 • BiP uygulamasında kullanabileceğiniz ek 1 GB ile kaliteli ve görüntülü konuşma
 • TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfi
 • Fizy’de geçerli 5 GB internet ile müzik/video keyfi
 • lifebox hizmetinde geçerli 10GB saklama alanı ve lifebox için geçerli 5GB internet.
 • Dergilik ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesi elinizin altında!

Turbo Hoşgeldin Paketi sayesinde hattınızdaki interneti ikiye katlama şansına sahipsiniz. bir çok popüler uygulamada geçerli extra 5 GB internet sayesinde mevcut 3GB internet faydanız size kalır ve kafanız rahat olur.

Her yöne 500 Dk ve 100 SMS az gibi gözüksede minimum fiyat ve fazlasıyla hediye internet sayesinde yeterli olduğunu denimleyebilirsiniz.

*18.01.2019 tarihi itibari ile son 90 gün içerisinde yeni bir hat alımı, numara taşıma veya Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen ses hattı aboneleri yararlanabilir.

Turkcel
 • Uygulamalarda geçerli olan internet faydalarının başka uygulama ve internet kullanımında kullanımı söz konusu değildir.
 • Paket kapsamında sunulan internet ve diğer faydalar başkasına transfer edilemez. Ayrıca paket kullanım hakkı bir sonraki aya/döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.

Turbo Hoşgeldin Paketi Satın Alma İptal Etme

 • TURBOHOSGELDIN yazarak 2200’a göndererek Turbo Hoşgeldin Paketine abonelik başlatabilirsiniz. Bununla birlikte müşteri hizmetleri ve Turkcell bayilerinden veya internettende başvuru yapabilirsiniz. Bilgilendirme SMS’inden sonra aboneliğiniz ve faydalarınızın kullanım hakkı başlar.
 • İptal için yapmanız gerekenler şunlardır: Müşteri Hizmetleri (
  0532 532 0000 ) ni arayabilirsiniz. Veya IPTAL YILLIKTURBO yazıp 2200‘a gönderebilirsiniz.
 • Aylık pakette iptal için yapmanız gereken başka bir pakete geçiş için başvuru yapmanızdır. Her iki paket türünde de kalan haklarınız başka bir pakete veya sonraki döneme devretmez!ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap