Bedava İnternet Paketi

Uçuran Ekstra 4 GB Paketi

10.12.2018
Uçuran Ekstra 4 GB Paketi

Size Özel Avantajlı Teklifler Kampanyası kategorisinde satışı yapılan Uçuran Ekstra 4 GB Paketi ile 35 TL’ye tam 500 dakika konuşabilir, 4 GB internet ile doya doya internete girebilir ve 1000 SMS ile dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz. Kampanyadan Son 3 ayda en yüksek aylık harcaması 29 TL olan ya da son 3 ay içinde Uçuran Ekstra 4 GB Paketi’ni almış olan ve Son 12 ay içinde en fazla 5 kez bu paketten yararlanmış olan müşteriler yararlanabilirler.

Turkcell tarifeniz ile kullanabileceğin hediye internet kampanyaları için ilgili kategoriye giriş yapın.

Uçuran Ekstra 4 GB Tarifesi

Avantajlı teklifler kampanyasından kampanya kriterlerine sahip olan bireysel Hazır Kart’lı müşteriler faydalanabilir. Paketler 30 gün sonunda yenilenmez. Tarifeyi satın aldıktan sonra hattınıza gelecek olan  bilgilendirme mesajının ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. 30 günlük paket aboneliği süresince bu tarifeden birden fazla defa yararlanabilirsiniz.

Tarifenin tamamı kullanıldıktan sonra veya 30 günlük paket süresi bittikten sonra ek bir paketiniz yok ise aramalarınız ve diğer kullanımlarınız kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Uçuran Ekstra 4 GB Paket İçeriği

Uçuran Ekstra 4GB tarifesi ile 35 TL’ye 30 gün boyunca yurt içi her yöne 500 dakika konuşma, 4 GB internet internet ve 1000 SMS hakkına sahip olursunuz. Ayrıca BiP’te geçerli 1 GB ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü arayabilirsiniz.

Turkcell Uçuran Ekstra 4 GB Tarifesi Nasıl Yapılır – İptal Edilir ?

  • Gerekli şartlara uygun olan aboneler Uçuran Ekstra 4 GB Paketi’ni almak için EKSTRA 4GB yazıp 2222’ye göndererek paketi satın alabilirler.
  • Paketi iptal etmek için IPTAL EKSTRA 4GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.
  • Paket içeriği yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

9 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Avantajlı teklifler kampanyası ile satılan Uçuran Ekstra 4 GB Paketini Turkcell Bayi Nakit POS yoluyla satın alan abonelerin TL bakiyelerine 1,5 TL eklenecektir. Paketlerin ücretinde herhangi bir değişiklik olmayacak.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap