Bedava İnternet Paketi

Turkcell Visa ile Shell’de 30 TL Değerinde Yakıt Kampanyası

14.09.2018
Turkcell Visa ile Shell’de 30 TL Değerinde Yakıt Kampanyası

Turkcell Visa ile Shell 30 TL hediye 10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına kayıt edilmiş olan Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartları ile ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapacakları her 100 TL ve üzeri yakıt harcamaya 15 TL, toplamda ise 30 TL Shell ClubSmart puan hediye ediliyor. Yakın kampanyasından faydalanmak için Bireysel Turkcell hat sahibi olunması ve işlem yapılan Visa kartın Paycell uygulamasına kayıt edilmesi gerekir. Benzinin, gazın ve mazotun bu denli pahallı hale geldiği dönemde güzel bir kampanya düşünülmüş. Kampanyadan faydalanmak için faturalı veya faturasız bireysel hat kullanıcısı olmanız yeterli olacaktır.

Arabam yok, bana hediye internet lazım diyorsanız Turkcell Bedava internet sayfasına giriş yapıp güncel kampanyalara bakabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için abonelerin Smart Kart numaralarını girmeleri ya da Smart Kart yaratmaları gerekir.

Turkcell Visa ile Shell 30 TL hediye

Turkcell Visa ile Shell 30 TL hediye kapmanyasıyla aboneler maksimum 2 defa faydalanabilecektir. Yapılacak olan her 100 tl ve üzeri yakıt harcamaya 15 TL, toplamda 2 adet yakıt harcaması yapanlara ise 30 TL’lük puan yüklenir. Yüklenen puanlar ile yakıt alımı gerçekleştirebilirsiniz. Kazanılan puan kampanya bittikten sonra 26 Ekim’de kampanyaya katılan abonelerin Shell Club Smart Kart’ına yüklenir. Kazandığınız puanları 15 Kasım tarihine kadar kullanabilirsiniz, kullanılmayan puanlar geri alınacaktır.

Turkcell Shell Yakıt kampanyasına Visa banka kartları ve ön ödemeli kartlar dahil değildir. Kampanyadan hak edilen puan sadece kişisel kullanımlar içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz veya satılamaz. Kazanılan puanlar farklı kişilere transfer edilemeyecektir. Yüklenen puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı zorunludur.

Yakıt hediyesi uygulaması dahilinde Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerli olacaktır. Kampanyaya katılıp yararlanacak müşteri sayısı 10.000 ile sınırlandırılmıştır. Kampanyanın iptali yapılamamaktadır.

Visa ile Shell’de 30 TL Değerinde Yakıt Hediye Nasıl Kazanılır ?

  • Kampanya şartlarını yerine getirdikten sonra  Shell ClubSmart puan kazanıldığında SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • 10 Eylül 2018– 22 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bireysel Turkcell hattı üzerinden Paycell uygulamasına Visa logolu Bireysel ve Ticari Kredi Kartınızı kayıt edin, ClubSmart üyesi Shell’den tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri yakıt harcamasına 15 TL, toplamda 30 TL Shell ClubSmart puan hediye kazanın.
  • Yapacağınız 2 adet 100 TL ve üzeri yakıt harcamasında 30 TL kazanılır.

Aklınıza takılan her şey için Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap