Bedava İnternet Paketi

Turkcell Visa Kart Paycell 1 GB Bedava internet

06.10.2017

Turkcell Visa kartını işlem anında Paycell’e kaydedenlere 1 gb cepten internet hediye ! Bu fırsat kaçmaz.

Turkcell Visa Kart Paycell 1 GB Bedava internet

Turkcell, den bütün müşterilerinin yüzünü güldüren bir yeni kampanya daha. Yılın kampanya rekortmeni diyebiliriz adeta. Paycell kullananlara 1 hafta geçerli 1 gb hediye internet verilecek. Bildiğiniz gibi Turkcell ek servis olarak diğer operatörlere göre daha fazla servise sahip olan bir operatör. Bunlara örnek verecek olursak BiP,Dergilik ve Fizy gibi. Bu uygulama ve servislerin tanıtımını yapmak için Turkcell hediye internet veriyor. BiP uygulamasından hala hediyeler alan vardır. Paycell’ise yine buna benzer bir özellik. Paycell’e visa kartlarını kayıt eden aboneler 1 hafta geçerli olacak 1 gb promosyondan yararlanıyorlar. Eğer bir Visa kartınız yoksa ve kampanya istiyorsanız, Turkcell Bedava internet isimli bilgilendirici yazımızı hemen okuyun. Kategori: olarak operatörün Faturalı Hat – Diğer Kampanyalarımız , Hazır Kart – Diğer Kampanyalarımız bölümünde yer alan Paycell bedava internet kampanyasından sizlerde yararlanabilirsiniz.

Turkcell Paycell Nedir ?

Paycell, bütün abonelerine bir telefon numarasıyla hemen farklı ödeme yöntemleri sunan Türkiye’nin en kapsamlı ödeme platformudur. Paycell’e, istediğin bankanın kredi kartını kaydederek veya Paycell Card alarak, anlaşmalı yerlerde kart bilgilerini iş yerleri ile paylaşmadan tek tıklama ile oldukça güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Yani özetle Paycell yeni bir ödeme sistemidir. Bu sistemin tanıtımı yapılırken de Visa ile olan anlaşması sonucu Visa bedava internet verilmektedir.

Bu Kampanya Turktell Bilişim Servisleri A.Ş (“Turktell”) ve Visa Europe Service Inc. (“VISA”) tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. Paketin üst hız limiti 7,2 Mbps, seviyesi ise 2. öncelikte olacaktır.

Turkcell Visa Kart Paycell 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Promosyon kapsamında 25 Eylül 2017– 31 Ekim 2017 tarihleri (“Kampanya dönemi”) aralığında Visa logolu Bireysel Kredi Kartları (“VISA kartı”) ile kampanya dönemi boyunca Turkcell.com.tr veya Hesabım uygulamalarından fatura ödeme, TL yükleme, paket yükleme işlemleri ile cihaz satın aldıklarında ödeme yaparken işlem yaptıkları Visa kartını Paycell’e kaydeden bireysel Turkcell aboneleri hediye 1 GB İnternet Kampanyasından faydalanabilir.
  • Kampanya dahilinde Turkcell aboneleri işlem yaptıkları Visa kartı Paycell’e kayıt edip 7 gün boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internetin sahibi olacaktır.
  • Kampanyaya katılım için SMS yöntemi yoktur.
  • Kampanya 31.10.2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Ayrıca stoklarla sınırlıdır, (130.000 GB)
  • 1 hafta geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgi verilir.
  • Paketin tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanın.
  • Hediye internet bitiğinde, bilgilendirme yapılmamaktadır. Bu nedenle Hesabım uygulamasından takip etmenizde fayda var.

Eğer banka kartınız yoksa ve kampanya limiti dolmuş durumdaysa sizlerde fırsatları kaçırdım diye üzülmeyin. Turkcell sürekli kampanya yapıyor. Bilmediğiniz 10’larca kampanya için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazıyı beğenip paylaşıp arkadaşlarınızı da hemen haberdar edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap