Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Kampanyası

30.10.2017
Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell Yaani Bedava internet Kampanyası bir çok yerde reklamlar ile tanıtıldı. Türkiye’nin yerli Arama Motoru ile internette aradığınızı hemen bulun. YAANİ Dilimizden Anlayan Türkiye’nin Arama Motorunu sizde kullanabilirsiniz. Bu arama motorunu kullanmak için Turkcell’li olmanıza gerek yok. Bütün operatörler bu arama motorundan faydalanabilirler. Yaani Uygulaması üzerinden Haber, Teknoloji, Müzik vb sayfaları kolayca ziyaret edebilirsiniz. Diğer Turkcell uygulamalarında olduğu gibi bu uygulamada yeni çıktığı için yükleyenlere hediye internet veriyor. Fakat hediyeyi yalnızca Turkcell abonelerine vermekte. Bu uygulamadan hediyesini alanlar 10 gb daha hediye almak için  Turkcell Bedava internet isimli başlığa giriş yapıp farklı içeriklere ulaşabilir. Yaani, tüm operatör abonelerinin kullanabileceği bir uygulamadır. Bu uygulamayı tüm Android 4.1,  iOS 9 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanıcıları yükleyip kullanabilir.

Yaani Nedir?

Yaani Uygulaması, müşterilerin İnternet’te gezinmelerini ve arama yapmalarına olanak sağlayan yerli arama motorudur. YAANİ ilk olarak yerel içeriklere öncelik vermektedir. YAANİ abonelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Kullanıcıların internetteki bütün bilgilere erişimine ve merak edilen bütün bilgilere ulaşmasına olanak sağlıyor. Bunun yanı sıra; Turkcell aboneler, YAANİ uygulamasını yüklediğinde ve aktif kullanıldığında ÜCRETSİZ internet kazanırlar.

 • İstediğiniz bilgiye arayın.
 • En yeni son dakika haberlerini okuyun.
 • Bulunduğunuz ilin hava durumunu öğrenin.
 • En yakın sinemada oynayan filmleri öğrenin.
 • Aradığınız müziği Fizy’de dinleyin.
 • Favori sitelerinizi kaydedin ve sevdiklerinizle paylaşın.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

 • Uygulamayı Appstore ve PlayStore’dan bulabilirsiniz.
 • Yaani uygulamasından yapacağınız aramalar sonucunda gördüğünüz arama sonuçlarını içeren sayfa, Turkcell aboneleri için ücretsizdir. (Müzik ve Haritalar kategorisi hariç). Fakat arama sonucunda çıkan sayfalara girdiğinizde internet düşer.
 • Turkcell müşterileri Yaani’yi ilk defa telefonlarına yüklediğinde 1 haftalık 1GB internet paketi kazanırlar.
 • Hediyeyi kazanmak için Turkcell internetbağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) sadece bir kere uygulamayı kullanmaları yeterlidir.
 • Ayrıca Turkcell aboneleri , Yaani İnternet Tarayıcısını ayın en az 10 günü kullanıp, en az 20 arama yaptıklarnda, bir hafta geçerli olan her yerde kullanabileceği 1 GB data paketi hediyesi daha kazanacaktır.
 • Böylece toplamda 2 gb bedava internet sahibi olurlar.
 • Yaani ile güvenli ve gizli arama yapmak oldukça kolay.

Turkcell Yaani uygulaması kampanyası sizleri Turkcell bedava internet sahibi ediyor. Bu uygulamadan hem aradığına ulaş hemde hediyelere sahip ol. Program yalnızca mobil cihazlarda çalışıyor. Henüz bilgisayar üzerinden arama yapma özelliği bulunmasa da ilerleyen sürede bu tür bir hizmet verebilir. Muhtemelen şuanda deneme amaçlı yalnızca mobil uygulama olarak hizmet vermekte.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Admin dedi ki:

  Turkcell’de bir çok kampanya var. Bütün kampanyaları kullanarak 36GB’a kadar hediye alabilirsiniz. Bunun için Turkcell Bedava internet yazımızı takip etmeye devam etmeniz.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap