Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yaani Kullananlar Her Ay Bedava internet Kazanıyor

18.09.2018
Turkcell Yaani Kullananlar Her Ay Bedava internet Kazanıyor

Yerli arama motoru Yaani mobil uygulamasını aktif olarak kullanan Turkcell müşterileri, her ay uygulama içinde arama yapabilmeleri için geçerli 1 GB internet kazanıyor. Turkcell Yaani Bedava internet kampanyası ile Yaani’de arama yaparken harcanan internet kotanızdan düşmüyor. Yaani uygulamasının kullanıcı sayısı da yapılan bu kampanyalar ile bir hayli arttı. Diğer uygulamalardan yapacağınız aramaları Yaani Uygulamasından yapıp internetten tasarruf etmiş olursunuz.

  • Yaani Uygulaması dışındaki hediye itnernet fırsatları için Turkcell Bedava internet kategorisini ziyaret edip kampanyaları seçebilirsiniz.

Kampanyadan faturalı ve faturasız hat sahipleri faydalanabilir. App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi yükleyip uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama Turkcell’in geliştirdiği ilk arama motorudur. Öncelikle Uygulama olarak hayatımıza giren Yaani kısa süre sonra bilgisayar web tarayıcısı olarak’ta herkesin kullanımına açıldı.

Turkcell Yaani Bedava internet Kampanyası

Yaani uygulaması ve bilgisayarlarda çalışan web tarayıcısı herkes tarafından kullanılabilir. Fakat hediye kampanyasından sadece Yaani kullanan Turkcell aboneleri faydalanacak. Bir çoğumuz ödev veya herhangi bir şeyi araştıracağımız zaman Google’a bakıyoruz. Bu tür aramaları sürekli yaptığımızdan tarife internetimizin büyük bir çoğunluğu da burada harcanıyor.

Turkcell Yaani Android ve İos

Uygulama Google Play ve App Store’da ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Telefonunuza yüklemek için uygulama marketinizden “Yaani” yazıp aratın ve hemen yükleyin. Hediye internet kampanyası iOS için uygulamanın 4.1 ve üzeri, Android için 4.0 ve üzeri versiyonları için geçerli.

Müşterinin data hediyesini kazanması için herhangi bir zamanda en az bir defa Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekir.

Turkcell Yaani 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Yaani uygulamasını, telefonuna uygulama marketlerinden yükleyen ve uygulamayı açan Turkcell aboneleri 1 ay geçerli 1 GB internet hediyesi kazanır.
  • 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir.
  • Size SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenir.
  • Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar faydalanamaz.
  • Her ay Yaani uygulamasına giriş yapıp arama yaparak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yaani 1 gb bedava internet kampanyasına benzer, Turkcell ve diğer operatörlere ait hediyeler için Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Özcan dedi ki:

    1gb internet

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap