Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yapı Kredi 1 GB Bedava internet Yükleme Kampanyası

09.10.2018

Turkcell Yapı Kredi Bankası 1 GB Hediye internet kampanyasından hemen faydalan

Turkcell Yapı Kredi 1 GB Bedava internet Yükleme Kampanyası

Daha öncesinde Garanti bankasının’da bu tür bir kampanyası olmuştu. Şimdi ise Yapı Kredi ve Turkcell iş birliği söz konusu. Resmi sayfada Kampanyalar kategorisinde Yapı Kredi Bankası Yükleme Kampanyası paylaşıldı. Bu kampanya ile 30 gün geçerli 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya 1 gb hediye internet veriyor. Bu kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın aktif ve faturasız hat olması gerekli. Bildiğiniz gibi operatörlerin Mobil Uygulamalarından TL yükleme işlemi yapılmakta. Bu işlem aynı zamanda Banka Uygulamalarından da yapılıyor. Bu kampanya da tam olarak bu işlem ile gerçekleşmekte. Siz bu fırsattan faydalanamıyor musunuz ? O zaman hemen 10 GB Hediye internet kazanabileceğiniz Turkcell Bedava internet konusunu ziyaret edin. Böylece sizin de faydalanabileceğiniz fırsatları görebilirsiniz. Eğer paket yenilemeniz gerekiyorsa veya TL veya paket yükleme yapacaksanız kampanyayı kaçırmayın. Hem paketiniz yenilensin hemde 1 gb kazanmış olun.

Yapı Kredi Bankası Yükleme Kampanyası 1 GB Bedava internet

Hat Deviri, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma işlemi, abone isteğiyle hattı kapama durumunda paket faydalarınız silinir. Numara değişikliği, sim kart değişikliği, tarife değişikliği durumlarında hediye paket silinmez ve devam eder. Kampanya bahsettiğimiz gibi Yapı Kredi ve Turkcell anlaşması ile gerçekleştirilen bir içerik. Hediye fırsattan 30 gün içerisinde 1 defa yararlanabilirsiniz. Paketiniz de kalan içeriği KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak sorgulayabilirsiniz. Paketiniz yurt içinde geçerlidir. Hediye internet transfer edilemez. Unutmayın ki hediyeyi bilgilendirme SMS’inin ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava internet (S.S.S.)

  1. Kampanya kapsamında abonelere 30 gün boyunca geçerli olan 1 GB internet ücretsiz olarak sunulur.
  2. Paketteki internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır. Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devir etmez.
  3.  Hediye internet bittikten sonra mevcut internetten kullanım yaparsınız.
  4.  Eğer tanımlı bir internet paketi yoksa kullanım yaptığınızda TL düşümü gerçekleşir. Hediye interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  5. Yurt içinde geçerlidir.

Turkcell Yapı Kredi Aylık 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Kampanya Hazır Kart – Cepten İnternet kampanyasıdır.
  • 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Yapı Kredi Bankası Yükleme Kampanyasıyla 6 Ağustos – 30 Kasım 2018 tarihleri aralığında Yapı Kredi Bankası Mobil veya İnternet Şubesi’nden TL ve paket satın alan Bireysel Faturasız Kart müşterileri 30 gün geçerli 1 GB hediye kazanıyor.
  • Kampanya ücretsizdir.

Kampanya Mobil Uygulama üzerinden belirtilen Limit ve üstünde yükleme yapacak olan müşteriler için geçerlidir. Belirli bir süre için yapılmış olan bu fırsatı daha sonra kullanamazsınız. 2018 yılının en çok kampanya yapan operatörü Turkcell diyebiliriz. Bu kampanyalar ile müşterilerinin kalbinde büyük bir yer edindi. Ayrıca abonelerinin çevresindeki insanlara da önermesine vesile oldu. 2018 yılında faturalı ve faturasız olmak üzere bir çok yeni müşteriyi bünyesinde topladı. Gelecekte yapılacak olan fırsatları da değerlendirmek isterseniz Turkcell Bedava internet isimli başlığı ziyaret edin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap