Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yapı Kredi Mobil 2 GB Bedava internet Kampanyası

21.09.2018
Turkcell Yapı Kredi Mobil 2 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell, Yapı Kredi 2 GB bedava internet kampanyasıyla 1 ay boyunca geçerli 2 gb internet hediyesi kazanma fırsatını kaçırma. Turkcell daha öncesinde de Garanti bankası ile bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşmayla da Garanti One ile hediye internet veriliyordu. Yakın zamanda ise Yapı Kredi Turkcell faturalı abonelerine bazı koşullar karşılığında 2 GB ücretsiz internet paketi veriyor. Hediye internet içeriği Yapı Kredi müşterileri için geçerlidir. Kampanyadan her bir müşteri sadece 1 defa faydalanabilecek.

Eğer Yapı Kredi Müşterisi değilseniz diğer fırsatlar için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edin. Buradan size en uygun  hediyeleri seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yapı Kredi Mobil Otomatik Ödeme 2 GB Hediye Kampanyası

Hem Turkcell hemde Yapı Kredi müşterisi olanlar bu fırsattan herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilecekler. Verilen data paketi yalnızca yurt içinde geçerlidir, durma ve devretme özelliği bulunmamaktadır.

Turkcell Yapı Kredi Mobil Otomatik Ödeme 2 GB Bedava internet Kampanyası

Yapı Kredi Mobil’den Turkcell faturalı hattına otomatik ödeme talimatı verenler 2GB bedava internet kazanıyor. Bu kampanya bilgisini Yapı Kredi Mobil uygulamanızı açıp sağ altta bulunan “Daha Fazlası” > “Kampanyalar” menüsünde bulabilirsiniz.

  • 30 Eylül 2018 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil Uygulaması veya internet Şubesinden Turkcell hattına otomatik ödeme talimatı veren Faturalı aboneler 1 ay geçerli 2 GB hediye internet kazanacak.
  • Kampanyadan bireysel faturalı ses hattı olan ve 27.07.2017 tarihinden sonra ilk defa otomatik ödeme talimatı veren, daha önce kampanyadan yararlanmamış müşteriler faydalanabilir.
  • Otomatik ödeme talimatı veren müşterilerin, ilk faturası otomatik ödeme ile ödendikten sonra 2 GB internet hatlarına otomatik tanımlanır ve 30 gün boyunca bu interneti kullanabilirler.

Kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunuyor. Zaten faturalarımızı sürekli ödüyoruz, her ay fatura ödeme işlemi ile uğraşmamak için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bunu yaparken 2 gb interneti de ücretsiz alırsınız. Kampanya ile tanımlanacak olan hediye tek seferliktir tekrar etmez.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap