Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni 5 Adet Bedava internet Kampanyası

16.09.2018
Turkcell Yeni 5 Adet Bedava internet Kampanyası

Turkcell Bedava internet, kullanabileceğiniz en yeni hediye internet kampanyalarından 5 tanesini bu başlık altında topladık. Bu kampanyaların bir tanesi veya bir kaçına aynı anda katılıp hediye internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyalar Turkcell aktif mobil hat kullananlar için geçerlidir. Hediye kapsamında verilen hakları yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir. Hattınıza tanımlanacak olan data paketinin devretme veya durma özelliği bulunmamaktadır.

Güncel 10’dan fazla hediye internet kampanyalarına ulaşmak için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Uygun olduğunuz hediye içeriğe katılım işlemlerini yapıp size gelecek olan onay mesajından sonra kullanın. Hediyeler hakkında arkadaşlarınızı da haberdar etmek için Whatsapp’tan paylaşabilirsiniz.

Turkcell Banka TL Yükle Aylık 1 GB Bedava internet

Kullanıcısı olduğu bankaların herhangi birinde mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden ya da gişelerinden yapılan TL veya paket yüklemesi yapan müşteriler 1 ay geçerli 1 GB kazanacaklardır. Kazandıkları internet 30 gün sonrasında otomatik olarak iptal olacaktır.

Dergilik’ten Hediye 1GB Kampanyası

Son 1 yıl içerisinde dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapacak olan aboneler için geçerlidir. Hediye 1GB kampanyasına katılmak tamamen ücretsizdir. Kampanyadan faydalanmak için Dergilik uygulamasını telefonunuza yükleyip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması yeterlidir. Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde abonenin mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell GNÇ Hediye internet

Turkcell Hediye internet kampanyalarından GNÇ’liler de ücret ödemeden faydalanabiliyorlar. Yenilenen GNÇ uygulamasını telefonuna yükleyerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtaları çatlat, anında hediyeleri kazan. Kampanyanın nasıl yapıldığı ile alakalı detaylara Turkcell GNÇ Çatlat Bedava internet isimli başlıktan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca BiP uygulaması üzerinden GNÇ kanalını takip ederek haftalık 2 GB internet hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme 2 GB internet Kampanyası

Kağıt israfını önlemek için müşterilerini otomatik ödeme yöntemine teşvik eden Turkcell’den bir güzel kampanya daha. Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra ilk fatura ödemeniz gerçekleştikten sonra 30 gün boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz 2 GB internetten hattınıza otomatik olarak gelir. Kampanyadan hali hazırda otomatik ödeme talimatı bulunanlar faydalanamazlar.

Turkcell Kim 1 GB ister Bilgi Yarışması

BiP uygulamasını telefonuna yükleyip “Keşfet” kategorisi altındaki “Kim 1 GB İster?” butonuna tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz. Her adımda 3’er soru sorulacaktır ve 5 kademeli bir yarışmadır. Sorulara doğru yanıt oranınıza bağlı olarak hediye internet verilecektir.

5 GB’a kadar hediye veren internet kampanyaları için Bedava internet sayfasını takipte kalmayı unutmayın. Paylaşılan bilgiler GSM operatörünün resmi sayfasından alınmıştır.

Bütün Kampanyaları bir arada görebileceğiniz Turkcell Bedava internet sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap