Bedava İnternet Paketi

Yeni Abone 7 GB Tarifesi + Her ay 1 GB Hediye

05.12.2018
Yeni Abone 7 GB Tarifesi + Her ay 1 GB Hediye

Bu tarife ile her ay 1 gb hediye kazanırsınız. Turkcell Hazır Kart’a yeni gelecek olan abonelerin faydalanabileceği bu kampanya ile 7 GB + 1 GB Hediye internet sizleri bekliyor. 25 yaş ve altında olan aboneler, GNÇ Full 7GB Paketi ile interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamalarıyla eğlenceli bir tarife deneyimi yaşıyorlar. 750 dakika, 3 GB’ı gece toplam 7 GB internet, 1000 SMS ve interneti içinde BiP, Fizy, Dergilik uygulamaları yalnızca yeni hazır kart abonelerine özel 40 TL. Üstelik Haydi Gel Kampanyası kapsamında 1GB daha hediye her ay hediye itnernet alarak tarife internetlerini 8 gb olarak kullanırlar.


Haydi Gel kampanyası dışında diğer fırsatlara katılarak hediye almak için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret ederek güncel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.


Turkcell Faturasız GNÇ Full 7GB Paketi

Bu kampanyadan belirtilen fiyata yalnızca yeni hazır kartlı aboneler faydalanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için 25 yaş ve altında olmanız zorunludur. Kampanya kapsamında abonelere yurt içinde kullanacakları 30 gün geçerli her yöne 750dk, her yöne 1000SMS, tüm gün geçerli 4GB, 22:00 – 06:00 arasında geçerli 3GB, BiP uygulamasında geçerli 5GB, fizy Başlangıç üyeliği, Dergilik uygulama üyeliği ve sadece bu uygulamada geçerli 5GB internet verilmektedir.

GNÇ Full 7 GB 4.5G Hızında Paketine Dahil Servisler

  • BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama yapabilirsiniz.
  • fizy’e özel ek 5GB internet ile doya doya müzik keyfini yaşa.
  • 5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği sizi bekliyor.

Turkcell GNÇ Full 7 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

  • Turkcel’e gelenler Cep merkezinden bu tarifeyi satın alabilirler.
  • GNÇ Full 7GB Paketini sms yoluyla satın almak için GNC FULL 7GB yazıp, ücretsiz bir şekilde 2200’ye göndermeniz gerekiyor.
  • Bu tarifeye gelirseniz, Haydi Gel kampanyası ile 1 GB hediye internet kazanırsınız.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap