Bedava İnternet Paketi

Yeni Abone Her Ay 1 GB Bedava internet Hediyesi

15.11.2018
Yeni Abone Her Ay 1 GB Bedava internet Hediyesi

Turkcell aboneleri geldikleri ilk günden itibaren hediye internet kazanıyorlar. Yeni abone kampanyaları ile kullandıkları tarifeye ek hediyeleri hem mobil uygulamalardan alabiliyor, hemde taşıma kampanyasından faydalanarak 12 ay 1 gb hediye internete ücretsiz sahip olabiliyorlar. Faturalı ve Hazır Kart’lı Yeni Turkcell’liler avantajlı paketlerden birini seçerek, 12 ay boyunca ayda 1GB internet hediyesini ücretsiz olarak alıyor. Turkcell’li olmak için Turkcell Mağazalarına uğrayabilirsiniz.

10 GB’a kadar bedava internet veren mobil uygulamalardan hediye nasıl alınır öğrenmek için Turkcell Bedava internet kampanya listesine bakabilirsiniz.

Kampanyadan GNÇ’liler faydalanabilecektir, GNÇ’li olmayanlar ise yine Turkcell’e ait yeni müşteri 8 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilirler.

Turkcell Yeni Müşteri Her Ay 1 GB internet Hediyesi

Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Turkcell bireysel ses abonesi olup, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 20TL ve üzeri bir paket satın alırsanız kampanya faydanız otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya faturalı bireysel ses hatlarında Turbo Yeni 2GB paketi, GNÇ paketler ve Şanlıurfa’da bulunan Turkcell noktalarından yapılan bireysel ses yeni tesis ve numara taşımayı kapsamaktadır. Fırsattan ayrıca yine kampanya tarihleri aralığında ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı hatta geçiş yapan bireysel, ses hattı Turkcell aboneleri de 20 TL ve üstü bir paket satın aldıkları taktirde 12 ay boyunca faydalanabilecektir.

Turkcell faturalıya GNÇ 4GB, GNÇ 8GB, GNÇ 12GB, GNÇ 16GB, GNÇ 20GB tarifelerine gelen yeni aboneler ek olarak 1 ay boyunca yurtiçinde 22.00-06.00 saatleri arasında kullanabileceği Haydi Gel GNÇ Gece 1 GB hediye internet faydasından yararlanmaya başlarlar.Kampanya ile verilen haklar abonenin hattına otomatik olarak yüklenecektir. Kampanya katılım süresi 31 Aralık 2018 tarihine geçerlidir.

Turkcell Haydi Gel Hediye internet Kampanyası

Kampanya ile verilen haklar 22.00-06.00 saatleri arasında geçerli olacaktır. Bu hediye yurtiçi kullanımlarında geçerlidir. Ayrıca aboneler bu kampanyaya katılıp iptal etmedikleri süre boyunca 12 ay 1 gb data paketi hattına otomatik olarak yüklenecektir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap