Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Paketi

24.03.2017
Turkcell Yeni Hat 6 GB Bedava internet Paketi

Turkcell, yeni hat kampanyalarında aboneleri için bol bol internet veriyor. Şimdi Turkcell Faturalı’ya geçmenin tam sırası! 6 GB hediye internet ile sizleri mağazalarına bekliyor. Bir çoğumuzun dert ettiği paketlerden biri olan internet sorununa çözümlerde yine operatörlerden geliyor. Turkcell hat taşıma ile beraber bedava internet hizmetini de müşterilerine sunuyor. Yapılması gereken tek işlem ise belirtilen süre aralığında ilgili işlemleri yapmanız. İşlemleri gerçekleştirdikten sonra Turkcell bedava internet ile birlikte hat taşıma veya yeni hat aktivasyon işleminiz gerçekleştirilmiş oluyor. Alacağınız paket ile beraber 180 gün boyunca bu interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bir çok operatör hat taşıma işlemlerinde bu tür hediyeler veriyor fakat bu kampanya diğerlerinden çok farklı. Farkı ise belirttiğimiz gibi verilecek olan promosyon internet 180 gün boyunca hattınıza tanımlı kalıyor ve dilediğiniz saat dilimlerinde kullanabiliyorsunuz. Özel 6 GB Kampanyası ile sizlerde hattınızı belirtilen şekilde taşıdığınızda veya yeni bir hat satın aldığınızda kampanyadan faydalanmış olursunuz. Ayrıca kampanyadan faydalanacak aboneler sayı ile sınırlandırılmamış durumda, bütün müşteriler faydalanabilecektir. Hediye kapsamındaki içerik farklı şahıslara transfer edilemeyecek, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devir etmeyecektir. Ticari gelir amaçlı kullanılamayacak olan bu paket, ücret karşılığında satılamaz. Böyle bir işlemi yapan müşteriler tespit edildiği taktirde yasal işlem yapılarak hatları tek taraflı iptal konuma getirilecektir.

 Turkcell Yeni Faturalı Hat 6 GB Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

  • Bu işlem için, yeni bir hat almanız, hattınızı taşımanız veya faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapmanız gerekmektedir.
  • Kampanyanın geçerli olduğu iletişim merkezleri: Armes İletişim (İstanbul), Özçağrı İletişim (İstanbul)’dur farklı bayilerden yapılamaz.
  • Sadece yukarıda ismi belirtilen bayilerden kampanyaya katılım yapabilirsiniz.
  • Hediye içerik 6 gb internettir ve 180 gün devam eder, belirtilen süre sonrasında otomatik olarak kendini iptal edecektir.
  • Bu kampanyadan yararlanan aboneler kalan internet miktarını öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye SMS gönderebilir.
  • Hat dondurma, iptal etme, taşıma veya kısıtlanma durumlarında hediye interneti kullanamazsınız.

Hediye bittikten sonra kullanacağınız internet paketinizden düşer. Bu kampanya ile alakalı detaylı bilgiye ilgili bayilerden veya Turkcell Çağrı Merkezinden ulaşabilirsiniz. İstanbulda yaşayan ve hat taşıma veya faturalı hatta geçiş yapmayı düşünen aboneler için birebir kampanyadır. Verilen hediyeyi 3G ve 4.5G kapsama alanı içerisinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap