Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Hat Bedava İnternet Kampanyası 2017

09.02.2017
Turkcell Yeni Hat Bedava İnternet Kampanyası 2017

Turkcell Hazır Kart Bedava İnternet Kampanyası 2017

Turkcell, en çeşitli Hat taşıma kampanyası yapan firmalar arasında ilk sırada yer alıyor. Diğer operatörler genelde faturalı hatlara kampanya sağlasa da Turkcell Yeni hat alarak Hazır Kart’lı olacak olan aboneleri için yepyeni ve bol avantajlı bir kampanya hazırladı. Turkcell’den yeni aldığınız Hattınız,1000 dakika, 1000 SMS, 1 GB bedava internet hediyesi ile açılacak, bununla da sınırlı kalmayıp, 6 ay boyunca ayda 250 dakika, 250 SMS, 500 MB bedava internet içeriği Faturasız hat kullanıcılarının hizmetine sunulacak. Sayfamızda bulunan operatör kampanyalarını takip edip hattınızı ona göre yapılandırdığınız taktirde çok daha kaliteli ve avantajlı kullanımlar gerçekleştirdiğinizi sizlerde fark edeceksiniz.  Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası’ndan faydalanan aboneler hatları, yurt içinde her yöne kullanacağı 1000 dakika, 1000 SMS, 1 GB hediyesi ile aktif hale gelecektir. Üstelik bununla da sınırlı değil, hat açılışının ardından 6 ay boyunca, aylık tek bir defada yapacakları 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıkları taktirde hattına o ay için kullanabileceği 250 dakika, 250 SMS, 500 MB içerik tanımlanacaktır. Bu hediye hat aktif hale geldikten sonraki 6 ay boyunca tanımlanacaktır, ve 6 defa faydalanabilirsiniz. Her daim sizlerle Turkcell Yeni Hat Bedava İnternet kampanyalarını paylaşmaya devam edeceğimizi de hatırlatmak isterim.

Turkcell Hazır Kart Bedava İnternet Paketi

Hediye içerikle verilen, internet paketinin en üst hız limiti 3G şebekesindeyken 63 Mbps, 4G şebekesi içinde kullanılırken 100 Mbps’dır. Kampanya ile verilen hediyeler ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıldığında Turkcell bu işlemi yapan kişi veya kişiler hakkında gerekli işlemleri başlatabilir. Bu kampanyayı Turkcell resmi sayfasından veya Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de öğrenebilirsiniz. Kampanyaya katılım için Mutlaka yeni bir sim kart almanız gerekmektedir. Bu işlemden bütün faturasız hatlar sadece 1 defaya mahsus faydalanabileceklerdir.

Daha Fazla Bilgi;

  • 1 ay içinde kullanılamayan kampanya içerikleri bir sonraki döneme devir etmez.
  • Pakette durma özelliği bulunmamaktadır.
  • Kampanya 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerlidir, sonrasında yapılacak katılımlarda bu kampanyaya giriş yapılamayacaktır.
  • Faturalı hatlar bu kampanyadan faydalanamaz.
  • Kampanya 25 yaş ve altı aboneler için geçerli olacaktır.
  • Kampanyaya katılım için SMS göndermenize gereksinim bulunmamaktadır.
  • Kampanya faydalarınız bittiğinde konu ile alakalı bilgilendirme mesajı gönderilir.
  • Hattınızı farklı bir numaraya yönlendirdiğinizde verilen içerikleri kullanamazsınız. Kısıtlama, kapama veya hattı farklı bir operatöre taşıma durumlarında verilen hediye tamamen kullanılamaz hale gelecektir.

Süper Hazır Kart Tanışma Seti Kampanyası kampanyası ile daha fazla bilgi için Turkcell Cep Merkezlerine uğrayabilir veya 532 müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilirsiniz. İnternetin bu kadar değerli olduğu bir dönemde ücret ödemeden internet sahibi olmak için de Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli bilgi metnimizi okuyabilirsin.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap