Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Lifecell Fırsat 7 GB + 25 GB Tarifesi

04.12.2018
Turkcell Yeni Lifecell Fırsat 7 GB + 25 GB Tarifesi

Lifecell Fırsat 7 GB tarifesi, Turkcell’e yeni gelen faturalı abonelerin en çok talep ettiği tarifeler arasında yer alıyor. 7 GB cepten mobil internet ve belirli uygulamalarda geçerli 25 GB interneti ile toplamda 32 GB internet kullanmanıza olanak sağlanıyor. Turkcell aboneleri daha kaliteli bir kullanım yapabilsin diye Turkcell’lilere özel uygulamalar ve bu uygulamalarda geçerli internet Lifecell Fırsat 7 GB tarifenizin içinde. Lifecell paketlerinde her şey için bol bol internet var. Seçili uygulamalarda geçerli 25 GB ve diğer kullanımlarınız için 7 GB ile internetin tadını çıkar. 1.000 dakika ve 1.000 BiP dakikası ile her yöne gönlünce konuş, BiP’ten BiP’e istediğin kadar konuş, mesajlaş ve paylaşımlar yap. Üstelik Paycell kart kullananlara 50 TL hediye.


Turkcell’in fırsatlarla dolu dünyasında hediye internet almak için Turkcell Bedava internet başlığındaki resimlere dokunarak kampanya bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Turkcell Lifecell Fırsat 7 GB Paketi

Enflasyonla mücadele kampanyası dahilinde yıl sonuna kadar tarifelerin interneti de 2’ye katlanmıştı. Bu kampanya ile abonelerin bir çoğu hediye internet kampanyasından da faydalandı.

Turkcell Lifecell Fırsat 7 GB Paket İçeriği;

 • 7 GB internet + 25 GB internet (fizy 3 GB, TV+ 5 GB, lifebox 5 GB, Dergilik 5 GB, Yaani 2GB, Facebook & Twitter 2 GB, Playcell 3 GB)
  + 1000 dk Her Yöne konuşma hakkı.
 • BiP’ten BiP’e sınırsız + 1.000 BiP dk + 100 SMS kullanabilirsiniz.

Fiyatı;
Aylık Abonelik Ücreti: 74 TL’dir.
Yıllık Abonelik Ücreti 54 TL’dir.

Lifecell Fırsat 7GB ile uygulamalarda geçerli 25 GB internet

 • BiP’ten BiP’e istediğin kadar ara, mesajlaş, paylaşım yap.
 • TV+’ta geçerli 5 GB internet ile istediğiniz kadar TV izle sevdiğin dizi filmleri takip et.
 • Fizy’de geçerli 3 GB internet ile istediğiniz yerde istediğiniz kadar müzik dinleyin.
 • Lifebox’a özel 5 GB internet ile istediğiniz kadar depolayın, fotoğraf ve dosyalarınızı burada saklayabilirsiniz.
 • Dergilik’te geçerli 5 GB internet ile istediğin kadar dergi ve gazete oku her şeyden haberdar ol.
 • Yaani’de geçerli 2GB internet ile aklına takılan her şeyi araştır.
 • Facebook ve Twitter uygulamalarında g eçerli 2 GB internet hediye.
 • Playcell’de geçerli 3GB internet ile eğlenceli ve ücretsiz yüzlerce oyun oynayabilirsin.

Turkcell Lifecell Fırsat 7 GB Paketi Nasıl Yapılır ?

 • LIFECELLFIRSAT7GB AYLIK yazıp 2200’a göndererek aylık abonelik yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden ya da internetten paketi satın alabilirsiniz.
 • LIFECELLFIRSAT7GB yazıp 2200’a sms gönderip yıllık abonelik yapabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerinden, Turkcell cep merkezlerinden veya internetten katılabilirsiniz.
 • Cayma bedeli, ve buna benzer sorunlar yaşamamak için mevcut aboneler müşteri hizmetlerini arayarak ya da cep merkezlerinden tarife değişimi yapabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap