Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

06.01.2017
Turkcell Yeni Müşteri 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abone sayısını yükseltmekte kararlı adımlar atmaya devam ediyor, sizlerle bir çok hediye internet paketi hakkında konuşmuştuk. Bu defa hattını Turkcell’e taşıyanlara veya yeni hat alanlara tam 8 gb Bedava internet verilecek. Şimdi sizlerde Hattınızı Turkcell’e taşıyın veya yeni bir hat alın, 4 ay geçerli ayda 2 GB cepten internet hediyenizi tamamen ücretsiz alın. Kampanya dahilinde, Turkcell resmi sitesi üzerinden talebini yaparak başarılı bir şekilde numara taşıyan ya da yeni bir hat alan müşterilere 4 ay boyunca hediye 2gb internet verilecektir.
Turkcell Yeni Müşteri Bedava İnternet Paketleri
Söz edilen bedava internet içeriğine sahip olmak için numara taşıma veya yeni hat talebinin Turkcell web sitesi üzerinden adrese teslim yöntemi ile işlem gerçekleştirilmiş olması gerekiyor. Bu kampanyadan her hat sadece 1 kez faydalanabilecektir. Verilen hediye içerik sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir farklı bir kişi veya kişilere transfer edilemez. Bütün bunlara ek bilgi olarak; kalan bedava internet paketi bir sonraki aya devir etmez ve mevcut internet bittikten sonra paket ücretlendirmesi baz alınarak ücretlendirme sağlanır.

Kampanya aktif müşteri alımına açıktır. Hali hazırda hattını Turkcell’e uzun süredir taşımış olan aboneler faydalanamaz.  Kampanyadan faydalanacak abone sayısına ilişkin herhangi bir sınırlama limiti bulunmadığı için belirtilen tarih aralığında işlem gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Paketiniz kapsamında verilen 2 gb internet ile alakalı %80 ve %100’lük sms bilgilendirmesi abonelere gönderilecektir.

Kampanyadan kalan internetinizi KALAN yazıp 2222’ye sms göndererek kolayca sorgulayabilirsiniz. Peki bu hediyeyi aldım fakat kullanmak istemiyorum nasıl iptal edebilirim diyorsanız  IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli. Paketin 4 aylık süresi bitince de kampanyanızın bittiğine dair sms bilgilendirmesi alırsınız. Paket ile alakalı detaylı bilgi almak için Müşteri Temsilcinizi aramanızı öneririz. Burada paylaşılan bilgiler yüzeysel bilgilerdir. Önemli Not: Diğer operatörler ile alakalı’da bilgi alabilirsiniz yapmanız gereken sadece kategoriler’den seçim yapmak ardından ilgili yazıları okumanız yeterli olacak. Ayrıca sayfamızdaki hediye paketlerinden arkadaşlarınıza söz edebilir sayfa bağlantısını gönderebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızda sayenizde bedava internet kullanımı gerçekleştirebilirler.

Bu hediye paketi dışında zaten Turkcell’liyim farklı hediyeler var mı diye soranlar için Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli makalemize göz atmanız işinize yarayabilir.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap