Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

17.11.2016
Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Gün geçmiyor ki yeni bir kampanya çıksın, Turkcell hattını taşıyan herkese her ay bedava 2gb internet veriyor. Sadece faturalı hatlar için geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için en yakın zamanda hattınızı Turkcell’e taşımanız yeterli oluyor, 4 ay boyunca her ay kullanıcılara 2 gb toplamda 8 gb hediye internet  tanımlanır, tanımlanan bu hediye data paketini rahatça kullanabileceksiniz. Hattınızı taşımayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı.

Eğer zaten Turkcell abonesiyseniz yeni diğer kampanyalardan yararlanmayı deneyin. Güncel ve ücretsiz paketler için Turkcell Bedava internet sayfasını ziyaret edebilirsin.

 

Kampanya katılımı için, turkcell.com.tr üzerinden talep oluşturduktan sonra numarası başarılı bir şekilde Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan kullanıcılar, 4 ay boyunca geçerli olacak aylık 2 GB hediye internet sahibi olacaklar. 2 GB hediyeyi alabilmek için, numara taşıma ya da yeni hat alma talebinin turkcell.com.tr internet sitesi üzerinden adrese teslim süreci ile yapılmış olması gerekiyor. Her numara bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabiliyor. Verilen hediye sadece yurtiçinde geçerlidir 3. bir kişiye transfer edilemez. Verilen 2gb interneti biten kullanıcılar mevcutta varsa mevcut paketten eğer yoksa faturaya ücret yansıyacak şekilde kullanıma devam edecekler. Verilen bu hediye internetin üst hız limiti 7,2 mbps, önceliklendirmesi 2. seviye’de olacaktır. Tüm bunlara ek olarak 23 Kasım’dan önce hattını turkcell.com.tr üzerinden adrese teslim yolu ile numara taşıma işlemlerinde 6 ay 1GB hediyesi verilecektir, yani bu kampanyayı kaçırdıysanız üzülmeyin.

Sıkça Sorulan Sorular ve cevapları;
1- Kampanyaya nasıl katılabilirim ?
Turkcell web sitesi üzerinden ön talep oluşturmanız gerekiyor.
2- Kampanyaya katılım için herhangi bir kullanıcı sınırı var mı ?
Herhangi bir sınır bulunmuyor belirlenen tarih içerisinde uygun taşıma işlemi ile sizlerde katılabilirsiniz.
3- Kampanya içeriği devreder mi ve başka birine transfer edilir mi?
Paket devir özelliğine sahip değil ve herhangi birine transfer işlemi gerçekleştirilemez.
4- Kampanya nasıl iptal edilir ?
IPTAL AYLIK HEDIYE2GB yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap