Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeni Yıl – Yılbaşı Bedava internet 2019 Hediyesi

31.12.2018
Turkcell Yeni Yıl – Yılbaşı Bedava internet 2019 Hediyesi

Turkcell’in Yeni Yıl hediyesi ne şekilde olacak ? Aboneler yılbaşının gelmesiyle beraber, gsm operatörünün yapacağı kampanyayı da heyecanla beklemeye başladı. Geçtiğimiz yıllarda Turkcell müşterilerine özel bedava internet, dakika ve sms gibi içeriklerin bulunduğu hediyeler verdi. Kampanyanın bu yıl da aynı şekilde devam edeceği düşünülüyor. Hatta Turkcell diğer operatörlere göre kampanya konusunda ilk adımı atan gsm firması oldu.

Yeni yıla internetsiz girmek istemiyorsanız Turkcell Bedava internet sayfasında bulunan kampanyaları kullanarak hediye data sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Yılbaşı Yeni Yıl Hediyesi 2019

Yeni yıla 3 gün kala Şans Makinesi ile abonelerine hediyeler veren Turkcell bu kampanyadan faydalanmak için abonelerini Turkcell Mağazaları’na bekliyor. Bu fırsat sayesinde bedava internet, cihaz indirimi ve hediye cihaz gibi yüzlerce hediyeden biri sizleri bekliyor.

Yeni Yıl Sarı Günler Kampanyası

26-31 Aralık tarihleri arasında seçili akıllı telefonlardan satın alan herkese 30 gün geçerli 5GB internet paketi hediye. Yeni Yılda akıllı cihaz almayı düşünüyorsanız bu kampanya ile 1 aylık 5 GB bedava internet kampanyasından da faydalanmış olursunuz.

BiP Sürpriz Nokta Yeni Yıl Bedava internet Hediyesi 2019 Kampanyası

BiP Uygulamasından 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya katılabilirsiniz. BiP Sürpriz Nokta’ya girip, haritadaki Paycell noktalarına giden aboneler Haftalık 1GB’den 100 TL‘ye kadar sürpriz hediyenin sahibi olurlar. Kampanyadan faydalanmak için Paycell kartınızın olması gerekir.

Turkcell Yeni Yıl Kampanyaları

Turkcell’in 2019’a girerken yapmış olduğu kampanyalar yukarıda sıralanmış durumda. 2019’a giriş yapılırken hediye dakika, sms ya da internet verildiği taktirde bu kampanyalar da yine bu başlık altından sizlerle paylaşılacaktır.

Emocan Çocuk Uygulaması 5GB Hediye

Emocan Cocuk Uygulaması ile çocuğunuzun telefonda geçireceği süreyi siz belirleyin. Uygulamayı yükleyin, abone olun, siz süre ve içerikleri ayarlayın, çocuğunuz Emocanlarla dilediği gibi vakit geçirsin. Denemesi ilk ay bedava, uygulama içi 5GB/ay hediye!

Hadi Bilgi Yarışması Bedava internet Kampanyası

201.900 GB cepten internet, 31 Aralık 2018 saat 20:30’da yapılacak olan Hadi Bilgi yarışmasını kazanan Turkcell aboneleri arasında paylaştırılacaktır.

İşinizi garantiye almak istiyorsanız Turkcell Bedava internet kategorisine girip en güncel kampanyalar hakkında bilgi edinerek katılabilirsiniz. Kampanya sayesinde hak kazandığınız hediyeleri gelecek olan onay mesajından sonra yurt içinde kullanabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap