Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yeşil Beyaz TV+ 10 GB Hediye internet Kampanyası

25.10.2018
Turkcell Yeşil Beyaz TV+ 10 GB Hediye internet Kampanyası

Turkcell’de Yeşil Beyaz paketlerde pakette olduğunuz sürece Turkcell TV+ ile yüzlerce ücretsiz film, spor, belgesel, çocuk ve haber kanalı cebinizde, tabletinizde ve bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. Üstelik rahat rahat izleyin diye interneti hediye. Turkcell bireysel hat müşterileri, ses ve data hattları ile Turkcell TV+ servisinden yararlanabilir. Turkcell Kurumsal müşterileri ise Turkcell Superonline üzerinden abone olarak servisten yararlanabilir. Ayrıca TV+ paketlerindeki aboneler “Market” kategorisinde yer alan paketi dahilindeki ücretsiz olan filmleri ek ücret ödemeden izlerler.

Turkcell bütün uygulamalarda kullanabileceğiniz hediyeler için Turkcell Bedava internet kategorisinden en yeni fırsatlara katılabilirsiniz.

Turkcell TV+ Nedir ?

TV+, ister mobil cihazınızda dışarıdayken isterseniz de evde, okulda, tatilde veya işte sabit durumdayken, özetler her yerde TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV hizmetidir. TV+ ile, en çok izlenen TV kanallarını, filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma, kaydetme ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV hizmeti sunmaktadır.

TV+ Nasıl Giriş Yapılır ?

Turkcell aboneleri, Turkcell telefon numaraları ve şifreleri ile, Turkcell Superonline müşterileri, Müşteri Numarası ve Şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Turkcell müşterileri, şifrelerini unuttuklarında SIFRE yazıp 2200‘a ücretsiz mesaj gönderip şifrelerini alabilirler.

TV+ çalışmıyor, giriş yapamıyorsanız, Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alınabilir.

Turkcell Yeşil Beyaz TV+ 10 GB internet Nasıl Yapılır ?

Kampanyaya katılmak için Bursa Mobile’li olmanız gerekir.

  • Yeşil Beyaz 2GB, Yeşil Beyaz 4GB ve Yeşil Beyaz 8GB paketlerindeki aboneler TV+ geçerli 5 GB, Yeşil Beyaz 16GB Platinum ve Yeşil Beyaz 32GB Platinum paketindeki müşteriler TV+ geçerli 10 GB hediye interneti kullanmaya başlayabilir.
  • Turkcell TV+ uygulamasını Google Play’den ya da App Store’dan ücretsiz olarak yükleyip giriş yapabilirsiniz.
  • 10 GB internet sadece TV+ uygulamasında geçerlidir.
  • 13.12.2015 tarihinden sonra kampanyadan yararlanan müşteriler yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılırlar.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap