Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yetiş 500 MB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

12.01.2017
Turkcell Yetiş 500 MB Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Turkcell birbirinden farklı yararlı uygulamaları ile müşterilerinin kullanımına ne kadar fazla önem verdiğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Turkcell’in son uygulaması olan Turkcell Yetiş Kampanyası ile sizlerde hemen ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Eğer mevcutta kullandığınız internetiniz bittiyse sizlerde hemen SIM uygulaması üzerinden 1 ay geçerli bedava 500 mb internetinizi alabilirsiniz.

Yapmanız gereken oldukça basit hemen Google Play veya App Store üzerinden SIM uygulamasını indirin ve sizlere gelecek bilgilendirme sms’i ile bedava internet kullanmaya başlayın. Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan 1 ay bedava internet kullanmış olacaksınız. Turkcell’in 2017 kampanyaları ile müşteriler de rahat bir nefes aldı diyebiliriz. Bildiğiniz gibi internet hayatımızda en çok kullanılan içeriklerden biri ve fiyat olarak diğer paketlere göre daha pahallı bir paket. Diğer bir başlığımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi isimli yazımızda da diğer hediye kampanyalar hakkında bir çok bilgi paylaşılmış durumda bu sayfamızı da ziyaret etmeniz tavsiye edilir. Verilecek olan ücretsiz paket hakkında aklınıza takılacak soruları ve cevaplarını paylaştık.

Paket Hakkında Sorulan Sorular:
1. Bu hediye kampanyaya nasıl katılabilirim ? (SIM uygulaması ile internetiniz bittiyse, bedava internet sahibi olabilirsiniz indirmeniz yeterli.)
2. Paket süresi bittikten sonra devam eder mi ? (Hayır, devam etmez.)
3. Baş Vuru sms’i ücretli midir veya hangi numaraya mesaj gönderilir ? ( Başvuru sms ile yapılamamaktadır.)
4. Kimler faydalanabilir ? ( Tarifesinin interneti bitmiş ve SIM uygulamasını cihazında kullanan, bütün bireysel Turkcell aboneleri yararlanabilir. )
5. Kampanya içeriği 1 ay geçerlidir ve bedava 500MB internet verir.
6. Verilen hediye sadece Yurt içi kullanımlarında geçerlidir.
7. Hediye paket devir etmez veya durma özelliğine sahip değildir.
8. Paket bittiğinde %80 ve %100’lük uyarı mesajları ile bilgilendirmeler alırsınız.
9. Paket süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olacaktır böylece ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.
10. Paket farklı kullanıcılara transfer edilemez ve ticari amaçla kullanılamaz.
11. İsterseniz bu interneti cihazınızı mobil Wifi’e çevirerek arkadaşlarınızla veya bilgisayarınızdan da kullanabilirsiniz.
12. Numara değişikliği, farklı bir operatöre taşınma, hat iptali, kısıtlama ve buna benzer durumlarda verilen hediye içerik tamamen silinir.

Bu konu ile alakalı detaylı bilgi almak için Turkcell resmi web sayfasını ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri aracılığıyla daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Fakat paket ile alakalı genel bilgiler üst kısımda numaralı bir şekilde başlıklara ayrılmış durumda. Bizler Bedava İnternet ekibi olarak bu tür paylaşımlara ziyaretçilerimizin daha avantajlı kullanımlar yapması için devam edeceğiz. Ayrıca sayfanın en alt kısmında bulunan kayan menüden operatörünüze ait diğer kampanyaları da seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap