Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yıllık 48 GB Paketi

11.12.2018
Turkcell Yıllık 48 GB Paketi

Turkcell Yıllık Paket Kampanyası kapsamında satışı yapılan Yıllık 48 GB Paketi ile sadece 400 TL’ye 365 gün boyunca 48 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle 1 yıl boyunca toplam 12000 dakika konuşup 12000 SMS gönderebilirsiniz. Bu paketi yalnızca Turkcell bireysel Hazır Kart aboneleri satın alabilirler.

Turkcell aboneleri internetleri bittiğinde hediye data paketlerini kullanıyor. Sende 10 GB’a kadar ücretsiz internet kampanyasını görmek için ilgili kategoriye giriş yapın.

Yıllık 48 GB Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Yıllık 48 GB Paketini Hesabım uygulamasından satın alınabilirsiniz. Paketin fiyatı 400 TL’dir. Paketinizi satın aldıktan sonra hattınıza gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paketi satın aldığınızda 365 gün boyunca kullanma hakkınız vardır, belirtilen süre sonunda kullanılmayan paket hakları tamamen silinir. 

Tarifeniz 1’yıldan önce biterse farklı bir paket satın alabilirsiniz. Geçmek istediğiniz paketin kriterlerini sağlıyorsanız tarife değişikliği yapabilirsiniz. Tarife değişikliklerinde kalan bakiyenizi kullanmaya devam edersiniz.

Yıllık 48 GB Tarifesi

Tarifeyi satın aldığınızda 365 gün boyunca yurt içi her yöne 12000 dakika + 12000 SMS + 48 GB internet hakkına sahip olursunuz. 
Paket içeriğiniz bittiğinde standart tarifenizin aşım ücretleri geçerlidir.

365 günlük paket aboneliği boyunca aboneler bu tarifeyi sadece 1 kere satın alabilirler. Satın aldığınız paket sadece yurt içinde geçerlidir. Paket iptal işlemini müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Dikkat Hediye promosyon paketler sadece yurt içi kullanım için geçerlidir. Ayrıca sayfada yer alan bütün içerikler bazı forum siteleri ve operatörlerin web sitesinden alınıp daha açıklayıcı bir dil ile anlaşılır olması için sizlerle paylaşılmıştır. - Gizilik Politikası - Kullanım Şartları - Hakkımda - İletişim - Sitemap